Root Explorer Pro 4.7.2 Mod Full indir

Root Explorer Pro 4.7.2 Mod Bir Android cihazının diğer iOS cihazlarına göre sahip olmasının avantajlarından biri, sistem üzerinde tam kontrolleri kolayca köklendirip talep edebilmenizdir. Böylece, cihazların gerçek sahibi olursunuz ve üreticilerin sisteminize daha fazla müdahale etmesini önlersiniz.

Ve elbette, bu kadar şaşırtıcı yeteneklerle, bu güçleri kullanmak için yararlı araçlara sahip olmanız önerilir. Sistemlerindeki tüm dosyaları kontrol etmek ve düzenlemek için mükemmel bir araç arayanlar için, Kök Gezgini’nden daha iyi bir seçenek olmazdı .

Bizim değerlendirmeleri ile Speed ​​Software şaşırtıcı uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu ne işe yarıyor?

Ve belirtildiği gibi, uygulama, kullanıcıların şu anda Android sistemlerinde bulunan tüm dosyaları etkili bir şekilde yönetmesine izin veriyor. Aşırı izinlerle, normal durumlarda gizlenecek en üst sınıf sistem dosyalarına bile erişebilirsiniz.

Dahası, iyi optimize edilmiş özelliklerle, uygulama aynı zamanda hızlı ve tatmin edici deneyimlerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Etkileyici hızlar ve hassasiyetle üzerinde bulunan birden fazla görevi yerine getirmekten çekinmeyin.

Sistemlerinizdeki tüm farklı dosyalara göz atmak, metin düzenleyici gibi birçok benzersiz işleve erişmek, tüm ortak dosyaları ayıklamak, belirli komut dosyalarını yürütmek, sistem dosyalarını görüntülemek, Bluetooth, Internet ve benzeri dosyaları aktarmak mümkündür. Tüm bunlar birkaç basit işlem gerektiriyor ve gitmeye hazır olacaksınız.

Gereksinimler

Tahmin edebileceğiniz gibi, uygulamayı kullanmak için, erişebilmeniz için tüm izinlerinin kilidinin açık olduğu köklü bir Android cihazınız olması gerekir. Belirli izinleri hızlı bir şekilde sağlayabilmeniz için SuperSU’nun (veya diğer benzer uygulamaların) yüklü olduğundan emin olun.

Ve tek yapmanız gereken uygulamayı mobil cihazlarınıza indirip yüklemeniz. İzin istediğinde “Kabul Et” e basın; hazır olduğunuzda harika uygulama içi deneyimlerin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca, çevrimiçi dosya aktarımı ve bulut sürücüsü özellikleri için mobil cihazlarınızın İnternet’e bağlı olması gerekir. Ve endişelenmeyin, kişisel bilgilerinizin hiçbiri sağlayıcılar için şeffaf olmayacaktır.

Harika özellikler

Uygulamanın sunduğu tüm şaşırtıcı özellikler şunlardır:

Güçlü donanımınızdan yararlanın

Başlangıç ​​olarak, uygulama inanılmaz performanslar sunarak tamamen kilidi açılmış donanımınızdan yararlanmanıza izin verecektir. İyi optimize edilmiş dosya yönetimi uygulamasıyla dosya işlemlerinizi saniyeler içinde bitirmenin keyfini çıkarın.

Ayrıca, yalnızca birkaç basit dokunuşla kullanılabilen birden çok sekmeyi kullanarak farklı yönetim görevleri gerçekleştirmenize de izin verilir. Ayrıca, her sekmede farklı işlemler ayarlarken farklı sekmeler arasında gezinmek de kolaydır. Sekmelerde etkili bir şekilde hareket etmek için kullanışlı dokunma ve hareket kontrollerini kullanın.

Kök Explorer’ın, mevcut görevlerinizi etkilemeden arka planda uzun süren işlemlerinizi gerçekleştirmenize izin vereceğini de belirtmiyoruz. Aygıtları kullanırken rahatsız edilmemeniz için belirli görevler için ayrılan donanımı ayarlamak da mümkündür.

Hedeflenen dosyaları hızla bulun ve arayın

Ve işleri çok daha hızlı ve daha rahat hale getirmek için Android kullanıcıları da hızlı ve rahat gezinme seçeneklerine erişebilecekler. Sisteminizde bulunan tüm hedeflenen dosyaları aramak için güçlü arama işlevini kullanarak başlayın.

Yeni kısayollar oluşturarak, ortak dosyalarınızı ve klasörlerinizi uygulamanın ana ekranına etkin bir şekilde sabitlemek için kısayol seçeneklerini kullanın. Ardından, istediğiniz dosya konumlarına yönlendirmeniz yalnızca tek bir dokunuş gerektirir. Ayrıca, dosyalarınızı işaretleyebilir ve kaldığınız yerden açabilirsiniz, bu oldukça uygundur.

Dosyaları yönetmek için birçok harika özellik

Bir dosya yöneticisi olduğu için birçok ilginç ve kullanışlı yönetim seçeneğine de erişebileceksiniz. Dosya ve klasör özelliklerini boyut, tarih, MD 5 sağlama toplamı ve daha fazlasıyla ayrıntılarda görüntülemekten çekinmeyin.

Ayrıca, hızlı dosya aktarımları, uygun dosya sıralaması vb. Gibi birçok yararlı yönetim seçeneğine de erişebilirsiniz. İlgileniyorsanız, dosyalarınızı e-posta, Bluetooth, yerel ağ, FTP ve birçok kullanılabilir bağlantı yoluyla hızlı bir şekilde göndermeniz yalnızca birkaç dokunuş gerektirir.

Son olarak, dosya gezgininizin yerleşik çıkarma ve arşivleme seçeneklerine sahip olmasının ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Root Explorer ile ZIP ve RAR gibi yaygın dosya türlerine ait çıkarma seçeneklerinizi kolayca gerçekleştirebileceğinizi söyledikten sonra. İsterseniz, dosyalarınızı tek bir kompakt dosyada da arşivleyebilirsiniz.

Farklı dosyalar için kullanışlı görüntüleme ve düzenleme seçenekleri

Uygulamayı daha yetenekli hale getirmek için, içerik oluşturucular da birçok ilginç ve kullanışlı dosya düzenleme seçeneği içeriyor. Bununla birlikte, Birlikte Aç seçeneklerini kullanarak başlayabilir ve dosyalarınızı birden çok uygulamada açabilirsiniz.

Mevcut Metin Düzenleyici ile, dosyalarınızın çoğundaki içeriklere erişmeniz yalnızca tek bir dokunuş gerektirir. Onlarda dilediğiniz gibi değişiklik yapmaktan çekinmeyin. Ayrıca, diğer benzer uygulamalarda bulamayacağınız yerleşik SQLite veritabanı görüntüleyicisine de erişebilirsiniz.

Oyun içi arayüzlerinizi özelleştirmekten çekinmeyin

Uygulama içi deneyimlerinizi daha sezgisel ve eğlenceli hale getirmek için Android kullanıcıları uygulamadaki mevcut özelleştirmeleri kolayca kullanabilirler. Root Explorer ile daha iyi görsel deneyimlere izin vermek için temalarınızı değiştirerek başlayın.

Karanlıkta göz dostu bir deneyim için karanlık temaya geçin, dosyalarınızı parlak ışıkta daha iyi görmek için hafif temanın kilidini açın ve ev duvar kağıdınızı istediğiniz gibi değiştirin. Ayrıca, mevcut setlerle simgelerinizde birden fazla değişiklik yapabilirsiniz.

Kendi dilinizde ilginç uygulamanın tadını çıkarın

İlgilenenler için, uygulama aynı zamanda mevcut birçok dil seçeneğinin bir listesini sunar. 11’den fazla yerelleştirmenin tadını çıkarabileceğiniz Android kullanıcıları, tercih ettikleri dilde sezgisel uygulama içi deneyimlerden kesinlikle keyif alacaklar. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Japonca, Korece vb. Arasından seçim yapın. Ana dillerinizi görmüyor musunuz? Bunları yayınlayın ve yeni güncellemeleri bekleyin.

Yararlı çevrimiçi sürüş seçeneklerinin keyfini çıkarın

Uygulamayı çevrimiçi sürücülerini sıkça kullananlar için daha keyifli hale getirmek için Root Explorer, alabileceğiniz çeşitli yararlı seçenekler de sunar. Google Drive, Box, Dropbox, OneDrive ve daha fazlası gibi mevcut olan tüm yaygın sürücüleri destekleyerek başlayın.

Google Drive SDK’sını istediğiniz gibi kullanarak hesabınızı ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Hesaplarınızı hazırlayın ve hazır olduğunuzda özelliklerine hızlı bir şekilde erişin. Hesap istemiyor musun? Sadece kaldırın ve içindeki her dosya etkilenmeyecektir.

Üstelik, çevrimiçi bulutlardan videoları ve ses dosyalarını, indirmek zorunda kalmadan mobil cihazlarınıza bile aktarabilirsiniz; bu, diğer explorer uygulamalarında sıkça gördüğünüz bir şey değildir.

Cihazın uyumasını önleyin

Şu anda performans gösteren görevlerinizin bozulmadan bitmesini beklemek için, cihazlarınızı biraz daha uyanık tutmak için bu seçeneği etkinleştirmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle, telefonu kontrol etmek için zamanınız olmasa bile uzun işlemleriniz rahatsız edilmeyecektir. Ayrıca, işlemlerinizi her yaptığınızda özelliği de iptal eder. Bu nedenle, bataryayı optimize etmeye ve işin düzgün bir şekilde bitirilmesine izin verin.

Web sitemizden tamamen ücretsiz olarak edinin

İlgilenenler için, ücretli bir sürüm olduğu için uygulamanın cihazlarınıza yüklenmesini zor bulabilirsiniz. Bu nedenle, hiçbir şey ödemek zorunda kalmadan uygulamanın tadını çıkarmak isterseniz, toplamanız için tamamen ücretsiz olan değiştirilmiş sürümümüzü kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Sadece Root Explorer APK’yi web sitemizden indirin ve mobil cihazlarınıza düzgün bir şekilde yüklemesini sağlayın. İstediğiniz zaman destansı oyunun tadını çıkarabileceksiniz.

Dezavantajları

Standart kullanıcılar için değil

Ve tüm bu şaşırtıcı özelliklere sahip olmasına rağmen, uygulama bazı kusurları var, ki tam olarak sunduğu şey, çok fazla özellik. Bununla birlikte, pek çok kullanıcı, özellikle sistem hakkında doğru bilgiye sahip olmadığında, tüm bu ilginç özellikleri kullanamaz. Bu nedenle, çoğu normal kullanıcı Kök Gezgini’ni gereksiz bulur. Hepsi bu karmaşık işlevlerden geçmemek için normal bir kaşif tercih ederlerdi.

İndirme: Root Explorer Mod latest 4.7.2 Android APK

Yetenekli Android kullanıcıları için, bu araç köklü cihazlarınızdaki her türlü ilgi alanına erişmenize ve gerçekleştirmenize izin verdiği için son derece güçlü ve kullanışlı olabilir. Ünlü ES Dosya Gezgini Yöneticisi hayranları iseniz , o zaman kesinlikle daha işlevsel değilse, bu uygulamayı oldukça ilginç bulacaksınız.

DOWNLOAD APK FILE [PAID] V4.7.2

DOWNLOAD APK FILE [MOD] V4.7

DOWNLOAD ON GOOGLE PLAY

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir