Rolling Domino 1.1.4 Apk +Full Mod for Android

Rolling Domino hakkında özet

ad Haddeleme domino APK
Yayımcı Aslan Stüdyoları
En son sürüm 1.1.4
Platformlar Android 4.1
paket com.xmgame.rollingdomino
İndirme: Orijinal Rolling Domino APK

 

Rolling Domino Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 28.984 kişi oy kullandı.

Büyülü domino etkisi ile baskıdan kurtulacaksınız. Bir dominoyu hedefleyin ve hepsini vurmak için vurun! Farklı seviyelere meydan okuyun ve dominos düştükten sonra hangi sürprizin sizi beklediğini görün. Şimdi hazırlanın ve yuvarlanmaya başlayın!

Çoğu geleneksel oyun gibi, bugün teknolojinin gelişiyle birlikte, dijital versiyon ve çeşitli oyun platformlarında yapılan uyarlamalar ile oyun daha da ileri gitti. Rolling Domino aynı zamanda dominoların bir uyarlamasıdır, çok basit ve sıra tabanlı bir oyundur ve mekanizmasının öğrenilmesi kolaydır. Bu oyun farklı şekil ve desen domino dikdörtgenler bir dizi vardır ve tamamen kendi şekil veya desenlerini görebilmeniz için onları yığını denemelisiniz.

Önemli

  • Her yaş için uygundur, pratik mükemmelleştirir.
  • Zaman sınırı yok, domino etkisinin tadını çıkarın.
  • Oynaması ücretsiz, her zaman her yerde oyna

Rolling Domino’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir