RollerCoaster Tycoon Touch 3.7.0 Sınırsız para Full

Simülasyon oyunlarının dünyası, müthiş Rollercoaster Tycoon’a en son erişiminizle daha da iyi hale geliyor . Tüm eğlence parkınızı çalıştırmaya ve inanılmaz oyun içi özelliklere erişmeye çalışırken kendinizi muhteşem kralı oyununun keyfini çıkarın.

Rollercoasters, restoranlar, mağazalar, su parkı gibi birçok ilginç cazibe merkezinin kilidini açarken en sevdiğiniz parkı sıfırdan oluşturun. Farklı temalar ve dekorasyonlarla kendi parkınızı oluşturmaktan çekinmeyin.

İncelemelerimizle Atari, Inc.’den bu inanılmaz oyun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hikaye

Oyunda, oyuncular kendi cep eğlence parkına erişebilecek ve burada her türlü değişiklik ve özelleştirmeyi yapabileceksiniz. Ziyaretçilerden daha fazla itibar kazanmak için farklı cazibe merkezleri oluşturun, daha fazla gelir elde etmek için yeni işletmelere yatırım yapın ve oyunda bulunan sonsuz özelleştirmeleri keşfedin.

Çeşitli temalar ve eşsiz cazibe merkezleri ile kendi parkınızı tasarlayın ve süsleyin. Sürükleyici rollercoaster tycoon oyununda kendinizi keşfederken dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza ve çevrimiçi oyunculara katılın. Heyecan verici günlük görevlere katılın ve inanılmaz ödüller toplayın. Veya her seferinde ilginç temalarla benzersiz etkinlikleri keşfedin.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Derinlemesine ve bağımlılık yapan iş adamı oyununu keşfedin

Başlamak için, kendinizi birçok ilginç özellikle eğlenceli ve heyecan verici kralı oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Her biri kendi amaçlarına sahip birden fazla bina ve cazibe merkezi ile kendi eğlence parkınızı kurmaktan çekinmeyin. Veya harika inşaatlarla kendi roller coaster sürüşlerinizi tasarlayın. Bağımlılık yapan oyun içi görevler ve zorluklarla eğlenin ve harika ödüller kazanın. Veya bağımlılık yapan çevrimiçi oyunu keşfederken arkadaşlarınıza ve çevrimiçi oyunculara katılın.

Çeşitli ilginç cazibe merkezlerine erişme

Ve ilgilenenler için, oyun sizi keşfetmek için inanılmaz cazibe merkezleri ile en sevdiğiniz çocukluk eğlence parkına tanıtacaktır. Hayalinizdeki parkları oluşturmaya çalışırken 250’den fazla farklı dekorasyon, yürüyüş yolu, mağaza, restoran ve diğer birçok cazibe merkezi arasında seçim yapmaktan çekinmeyin. Güzel 3D tasarımları ve renderları ile parkın içine koyduğunuzda her cazibe son derece eğlenceli ve keyifli görünecek.

Kendi rollercoaster’ınızı tasarlamaktan çekinmeyin

Buna ek olarak, müthiş roller coaster editörü ile oyuncular inanılmaz ve çılgın tasarımlarla kendi rollercoaster’larını oluşturma şansına sahip olacaklar. Trenlerinizi, istasyonlarınızı özelleştirin ve sadece hayal gücünüzü kullanarak ilginç çizimlerle ilginç parçaları tamamlayın. Dahası, diğer oyuncuların önceden hazırlanmış bardak altlıkları ile hızlı inşaatlar da yapabilirsiniz, bu kesinlikle şaşırtıcıdır.

Parklarınızda bolca özelleştirmeler yapın

Ayrıca, mevcut cazibe merkezleri ve düzenlenebilir rollercoasters ile birlikte, oyunda bulunan farklı özelleştirmeleri uygulayarak parkınızda birden fazla değişiklik yapabilirsiniz. Farklı binalarda, cazibe merkezlerinde ve hatta rollercoaster’larınızdaki renkleri ve resimleri farklı temalarınıza uyacak şekilde değiştirmekten çekinmeyin. Veya çitler, balonlar vb.Gibi farklı süslemeler koyun. Kendi harika parkınızı oluşturmak istiyorsanız, oyun sınırsız olanaklara sahiptir.

İlginç su parkını keşfedin

Buna ek olarak, su parklarıyla daha fazla ilgilenenler için, artık oyunda bulunan yeni ikincil su parkı ile oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Parktaki eğlenceli ve serin su oyunlarında yazın tadını çıkarırken eğlenceye katılın. Sadece bu oyunda ve parkta bulabileceğiniz ilginç içeriğin kilidini açın. Burada, kesinlikle harika olan birçok ilginç yeni bina ve cazibe merkezine de erişebileceksiniz.

Bir dizi ilginç senaryo ile oyunun tadını çıkarın

Oyunu daha sürükleyici hale getirmek için, oyuncuların oyun içi hikayeleri tanımanın yanı sıra ilginç zorlukların tadını çıkaracağınız bağımlılık yaratan ve eğlenceli Senaryoları keşfetmelerine izin verilir. Senaryoların ayrıca başka hiçbir yerde bulunamayan özel oyun içi ödüllerin kilidini açmanız için büyük bir şans olduğunu belirtmiyoruz.

İlginç görevlerin ve başarıların kilidini açın

Buna ek olarak, oyunda her zaman günlük görevlere katılabilir ve ödüllendirici ödüllerinizi toplayabilirsiniz. Ziyaretçilerin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, belirli miktarda gelir elde etmek ve daha fazlası gibi belirli talepleri yerine getirerek puan kazanın ve ilginç ödüller toplayın. Dahası, oyun aynı zamanda Senaryolarda olduğu gibi özel ödüllerin kilidini açıp toplayabileceğiniz ilginç başarılara da sahiptir.

Kartlarınızı toplayın ve oyundaki daha ilginç özelliklerin kilidini açın

Ve oyunu daha da ilginç hale getirmek için, bağımlılık yapan kart toplama oyununa da tanıtıyorsunuz. Her yeni kartla yeni ilginç cazibe merkezleri, dekorasyonlar ve daha pek çok şeyin kilidini açacaksınız. Çeşitli kategorilerden 700’den fazla farklı kart var, bu yüzden bu ilginç kartları toplarken çok eğleneceksiniz. Bu kartları almak veya toplanan paranızla mağazada almak için görevleri ve zorlukları tamamlayın. Herkes için hem ücretsiz hem de erişilebilir olan harika günlük ödüllerinizi her zaman alabileceğinizden bahsetmiyoruz.

Oyuna ilgi duyanlar için, dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza ve çevrimiçi oyunculara katılabileceğiniz heyecan verici çevrimiçi oyun sunuyor, en iyi park sahipleri için nihai rekabet. Masanın üstünde durabilmeniz için yeterli puan kazanmak için sezonluk kanıtları ve zorlukları tamamlayın. Ve elbette, çevrimiçi ödüller sadece daha iyi olabilir.

Öte yandan, günlük olarak, arkadaşlarınızın parklarını her zaman ziyaret edebilir, ilginç tasarımlarını keşfedebilir ve kendinizinkini yaratmak için ilham alabilirsiniz. Size sunulan belirli görevlerde onlara yardım edin ve her ikiniz için de özel ödüller kazanın. İlerlemenizi arkadaşlarınızla paylaşmaktan ve her gün daha iyi olmak için birbirinize yardım etmekten çekinmeyin.

Oynaması ücretsiz

Ve tüm bu şaşırtıcı özelliklere sahip olmasına rağmen, oyun tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında eğlenmeleri için hala ücretsizdir. Bununla birlikte, herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmadan Google Play Store’dan kolayca yükleyebilirsiniz .

Modumuzla sınırsız paranın tadını çıkarın

Ve oyun nispeten ödüllendirici olsa da, sizi rahatsız edebilecek hala uygulama içi satın alımlar var. Rahatsız edici reklamların bazen işleri oldukça rahatsız edici hale getirebileceğinden bahsetmiyorum bile. Bu nedenle, bazılarınız sınırsız para ve kaldırılmış reklamlarla oyunun değiştirilmiş versiyonuyla ilgilenebilir. Sadece Rollercoaster Tycoon Touch Mod APK’sını web sitemizden indirin, oyunu yükleyin ve hazır olduğunuzda kilidi açılmış içeriklerin tadını çıkarmaya başlayın.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Güzel 3D grafikler ve çarpıcı görsel efektlerle oyun, Android oyuncularını her zaman mobil cihazlarınızda bulunamayacağınız müthiş simülasyon deneyimlerine tanıtıyor. Olduğu söyleniyor, kendinizi cebinize tam uyan cep eğlence parkının tadını çıkaracaksınız.

Ses / Müzik

Kendinizi oyundan tamamen memnun bulduğunuzda oyun boyunca rahatlatıcı ve neşeli müzikleri deneyimleyin. Buna ek olarak, doğru ve gerçekçi görsel efektler, aslında kendi parkınızın içindeymiş gibi hissetmenizi sağlayacaktır, bu gerçekten harika.

OBB veri dosyası ile RollerCoaster Tycoon Touch APK Nasıl Kurulur

  1. APK cihazınıza yükleyin, uygulamayı açmayın.
  2. OBB dosyasını /SDCARD/Android/obb/com.atari.mobile.rctempire dosyasına çıkartın . OBB dosyasının ( main.104141.com.atari.mobile.rctempire.obb ) com.atari.mobile.rctempire klasöründe bulunduğundan emin olun .
  3. Oyunu tekrar başlatın. Zevk almak!

Son düşünceler

SimCity BuildIt ve City Island 5 gibi mobil cihazlarınızda başka bir harika inşaatçı ve iş adamı oyun deneyiminde eğlenceli ve keyifli oyun deneyimini keşfedin . İnanılmaz oyun içi özellikleri ve oynanışı ile kendi parkınızı özgürce inşa edip yönetirken eğlenin. Artık tamamen ücretsiz olarak tamamen kilidi açılmış oyuna erişeceğinizden bahsetmiyoruz, ki bu kesinlikle inanılmaz.

RollerCoaster Tycoon Touch full indir Download-1

RollerCoaster Tycoon Touch full indir Download-2

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir