Roller Coaster Tycoon Touch 3.9.2 Full Apk + Mod for Android + Data

RollerCoaster Tycoon Touch Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 268.001 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

En iyi tema parkı oluşturucu oyunu oyna! En güzel park eserlerinizi güzel 3D grafiklerle oluşturmak, özelleştirmek ve paylaşmak hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı. Cep rüya parkınızı inşa etmek için sürmek, silindir bardak altlığı, restoranlar, mağazalar, dekorasyonlar ve daha fazlası dahil olmak üzere 250’den fazla cazibe merkezini keşfedin. Parkınızı geliştirmek, peep’lerinizi mutlu etmek ve daha fazla para kazanmak için ödüller almak için her gün eğlenceli görevleri ve haftalık zorlukları tamamlayın!

Yenilikçi, dokunmatik kontrollü roller coaster oluşturucu, çılgın ve benzersiz roller coaster’ları zahmetsizce çizmenizi sağlar. Parkınızı kişiselleştirin, yaratıcılığınızı ifade edin, düzeninizi seçin, tüm turistik yerlerinizdeki renkleri özelleştirin ve arkadaşlarınızla paylaşmak için fotoğraf çekin. Cep rüya parkın bekliyor!

Önemli

 • DİKKAT: 250’den fazla farklı sürüş, park dekorasyonu, patika, restoran, mağaza ve daha fazlası arasından seçim yaparak rüya parkınızı özelleştirin ve misafirlerinizi memnun edin. Tüm sürüşler güzel bir şekilde 3D olarak işlenir ve canlandırılır!
 • ROLLER COASTER EDITOR: Kolayca çılgın özel bardak altlıkları oluşturun. Tek parmağınızla çizerek trenleri, istasyonları ve parçaları özelleştirin. Ya da planları kullanarak doğrudan güzel hazırlanmış bardak altlıkları parkınıza yerleştirebilirsiniz.
 • ÖZELLEŞTİRME: Parkınızı istediğiniz gibi yeniden tasarlamak için güçlü park düzenleyicisini kullanın. Temalı bölümler oluşturmak için yollar, çitler ve süslemeler kullanın. 30’dan fazla farklı renk arasından seçim yaparak cazibe merkezlerinizin rengini değiştirin!
 • SU PARKI: Su kaydırakları ve tropikal eğlencelerle dolu yepyeni bir ikincil park. Bugün bir sıçrama yapın!
 • SENARYOLAR: Tatlı oyun içi ödüller almak için bir dizi zor mücadeleyi oyna!
 • PARK YÖNETİMİ: Bu derin sim, peep memnuniyet seviyesini, park değerini ve geliri en üst düzeye çıkararak başarılı bir park oluşturmanıza olanak tanır. Fiyatları istediğiniz gibi belirleyin ve yeni misafirler getirmek için pazarlama kampanyaları başlatın! Sezgisel Park Yönetimi ekranıyla her şeyi kolayca takip edin.
 • KARTLAR: Çeşitli nadiren 700 karttan oluşan geniş bir koleksiyonu tamamlayarak muhteşem bir park oluşturun: ortak, nadir, destansı veya efsanevi! Yeni kartların kilidini açmak için seviye atlayın ve bunları elde etmek için her gün kart paketlerini açın. Günlük görevleri tamamlayın veya yeni kartlar satın almak için Kart Mağazasını ziyaret edin.
 • SOSYAL: Arkadaşlarınızın parklarını ve ticaret kartlarını onlarla ziyaret edin. Sezonluk etkinlikler ve coaster tasarım zorlukları sırasında diğer oyuncularla oynayın

İndirme: RollerCoaster Tycoon Touch Apk APK

RollerCoaster Tycoon Touch’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya  geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir OBB’yi indir

RollerCoaster Tycoon Touch OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.atari.mobile.rctempire” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

Tüm oyuncular için 10 harika yeni renk özelleştirilebilir dekorasyon mevcut: Spiral Çiçekler, Piknik Masası, Küçük Çiçekler, Yuvarlak Masa, Visage Topiary, Dev Lolipop, Dev Fırıldak, Dev Yağ Lambası, Bilim Kurgu Heykeli, Dev Çörek

“Ücretsiz Paket” düğmesine yeni bir görünüm ve bir AD izlemek ve ödülleri ikiye katlamak için yeni bir seçeneğin entegrasyonu!

RollerCoaster Tycoon Touch hakkında özet APK

ad Rollercoaster kralı dokunma APK
Yayımcı Atari A.Ş.
En son sürüm 3.9.2
Platformlar Android 4.4
paket com.atari.mobile.rctempire
İndirme: orijinal RollerCoaster Tycoon Touch APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir