RollerCoaster Tycoon Touch v3.7.1 Mod Sınırsız para

RollerCoaster Tycoon Touch v3.7.1 (Mod Apk Money ) RollerCoaster Tycoon® Touch ™ ile tema parkı krallığınızı oluşturun, özelleştirin ve yönetin.

En güzel park eserlerinizi güzel 3D grafiklerle oluşturmak, yönetmek ve paylaşmak hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı. Hayalinizdeki parkı inşa etmek için bardak altlığı, sürüş, dekorasyon ve daha fazlasıyla dolu açık kart paketleri. Görevlerinizi tamamlayın ve binalarınızı yükseltmek için daha fazla kart edinin, peep’lerinizi mutlu edin ve parkınız için daha fazla para kazanın! Yenilikçi, dokunmatik kontrollü bir bardak altlığı üreticisi, zahmetsizce bardak altlığı çekmenizi sağlar ve sezgisel yol ve bina yerleşimi ile birleştiğinde, Tycoon yaratıcılığınızı hızlı bir şekilde ifade etmeye başlayabilirsiniz. Hayalinizdeki park sizi bekliyor!

Ana Özellikler:

• Kart Paketleri: Heyecan verici gezintiler ve bardak altlıklarıyla dolu kart paketleri toplayarak eğlenceli, vahşi ve yaratıcı parklar oluşturun. Seviyenizi artırın, Görevleri tamamlayın veya parkınız için farklı bardak altlıkları, sürüşler, manzaralar ve görevler almak üzere yeni kartlar toplamak için Kart Mağazasını ziyaret edin.

• Coaster Builder & Track Editor: Kullanıcı dostu spline tabanlı coaster ve track editörü ile kolayca ahşap, hiper, demir ve çelik bardak altlıkları, paletler, destekler ve istasyonlar çizin.

• Park Gezilecek Yerler: 100’den fazla farklı düz sürüş, park dekorasyonu, yollar, restoranlar, mağazalar ve daha fazlasını seçerek rüya parkınızı özelleştirin ve misafirlerinizi memnun edin. Tüm sürüşler güzel bir şekilde 3D olarak işlenir ve canlandırılır!

• Park Yönetimi: Aktiviteler, park değeri, gelir ve park dekorasyonlarında gözetleme memnuniyet seviyelerini koruyarak başarılı bir park oluşturun ve sezgisel Park Yönetimi paneliyle her şeyi takip edin.

• Sosyal Özellikler: Parkınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve canlı etkinlikler ve coaster yarışmaları sırasında başkalarıyla sosyal olarak oynayın.

MOD:

1. Sonsuz HardCurrency
2. Sonsuz HeartCurrency
3. Sonsuz SoftCurrency
4. Sonsuz FameCurrency

MOD:
Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.

Adımları yükleyin:
1. playstore sürümünü kaldırın 2.
mod yükleyin APK 3.
SDCARD / Android / Obb /
4.OBB dosyalarınıkopyalayın

DOWNLOAD APK + OBB :

RollerCoaster Tycoon Touch v3.7.1 (Mod Apk Money) – DRIVE LINK

RollerCoaster Tycoon Touch v3.7.1 (Mod Apk Money) – FILES LINK

RollerCoaster Tycoon Touch v3.7.1 (Mod Apk Money) – YANDEX LINK

RollerCoaster Tycoon Touch v3.7.1 (Mod Apk Money) – ZİPPYSHARE

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir