Roller Splat 2.2.1 MOD Full indir

Sizi saatlerce telefonunuza bağlayan derinlemesine ve zorlu mobil oyundan sıkıldınız mı? Zamanınız olduğunda oynayabileceğiniz daha basit ve eğlenceli bir oyunun tadını çıkarmak istiyorum. O zaman kesinlikle Roller Splat’ı oldukça ilginç ve keşfetmek için heyecan verici bulacaksınız .

Oyundaki heyecan verici bulmaca seviyelerine dalın ve boya topunuzun yuvarlanması için bir yol bulacaksınız. Roller Splat’ta eşsiz ve ferahlatıcı bir memnuniyet hissinin tadını çıkarırken tüm tabloyu kaplayın. Oyunda ilerledikçe eğlenceli, sezgisel ve anlaşılır oyunu keşfedin.

Roller Splat incelemelerimizle VOODOO’nun bu şaşırtıcı mobil oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin .

Hikaye

Oyunda, Android oyuncuları kendilerini renkli boya topunun kontrolünü ele geçirecekleri bulmaca çözme oyununun benzersiz ve ferahlatıcı stilini keşfederken bulacaklar. Farklı kurulumlarla farklı tablolar arasında dolaşmaktan, rulo gibi uygulanmış boya parçalarınızı oluşturmaktan ve Roller Splat ile çarpıcı görünen resim parçalarını sunmaktan çekinmeyin.

Boyalarınızın boyanmamış seviyelerde her bir noktayı kaplaması hissi, daha önce deneyimlediğinizin hem rahatlatıcı hem de ferahlatıcıdır. Aynı zamanda, çeşitli kurulumlarla birden fazla oyun içi seviyeye çıkarken Roller Splat’ın muhteşem oyunuyla şaşırtıcı eğlencenizi tatmin edin.

En küçük basamakları kullanırken tam boyalar vermek için çevre yapılardan faydalanın. Ve elbette, hepiniz daha yüksek seviyelere ulaşmak için yarışırken arkadaşlarınızla oyunun tadını çıkarmaktan çekinmeyin.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Top yuvarlama eylemlerinin basit ve sezgisel oynanışı

Başlangıç ​​olarak, Roller Splat’taki Android oyuncuları kendilerini basit ve son derece bağımlılık yapan bir oyun keşfederken ve deneyimleyerek bulacaklar. Roller Splat dünyasını keşfederken ve tatmin edici top yuvarlama boyaları oluştururken benzersiz top yuvarlanma eylemlerine katılın.

Topu tahtada serbestçe hareket ettirirken ve mevcut tüm noktaları etkili bir şekilde kaplarken basit dokunmatik kontrollerden yararlanın. Oyun içi seviyelerinizi hızla tamamlayıp bir sonraki seviyeye geçtiğinizde boyasız bir alan bırakmayın. Basit ve tatmin edici bir oyun, sıradan oyun deneyimlerinde ilginç olanlar için ayrılmıştır.

Çeşitli kurulum ve zorluklarla çoklu bulmaca seviyeleri

İlgilenenler için, Roller Splat ayrıca benzersiz ve ferahlatıcı kurulumlarla çeşitli ilginç bulmaca seviyelerine sahiptir. Burada, sizi ve topunuzu yol boyunca her türlü engele karşı karşıya bulacaksınız. Sınırlı sayıda hamleyi kullanırken tüm tahtayı etkili bir şekilde kaplarken doğru parçaları aramaktan çekinmeyin.

Buna ek olarak, artan zorluklarla, oyun Android oyuncularının kendilerini çok zor bulmadan eğlenceli ve heyecan verici bulmaca çözme oyununa tamamen daldırmalarını sağlar. Sezgisel erken seviyeler sayesinde oyuna çabucak alışın. Ve ilerledikçe, eğlenceli ve daha zor seviyeler sizi eylemlere bağlı tutacaktır.

Renkli ve canlı paintball oyunu

Dahası, oyuna her döndüğünüzde, çeşitli renk kurulumlarıyla benzersiz ve ferahlatıcı seviyeler de keyfini çıkarabileceksiniz. Oyun boyunca parlak ve renkli seviyeleri ile, canlı ve kontrast boya renkleri inkar edilemez izlenimler bırakacaktır. Roller Splat’ta kendinizi asla aynı seviyede oynarken bulmayın ve oyunda asla sıkıcı bir an bulamayın.

Akıcı ve eğlenceli oyun içi fizik

Ve top yuvarlanma hareketlerinizi daha ilginç ve eğlenceli hale getirmek için, Roller Splat’taki oyuncular da akışkan ve eğlenceli oyun içi fiziğe erişebileceklerini bulacaklar. Topunuzu her döndürdüğünüzde pürüzsüz fiziği deneyimlediğinizde oyunu çok daha tatmin edici bulun.

Arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla oyunun tadını çıkarın

Oyunu daha ilginç hale getirmek için, Roller Splat’taki Android oyuncuları da arkadaşlarıyla ve çevrimiçi oyuncularla oyunun tadını çıkarırken bulacaklar. Ve tek yapmanız gereken sosyal hesabınızı oyuna bağlamanız. Oyunu hesaplarınıza bağlayın ve oynayan arkadaşlarınızı bulun. Oyunda en yüksek seviyelere ulaşırken birbirinizle yarışın. Liderler Sıralaması’nda birbirinize meydan okuyun ve en iyi ödüller için en yüksek yerleri hedefleyin.

Dahası, oyuna bağlı sosyal hesaplarınızla, oyun içi ilerlemenizi koruyacak ilginç çevrimiçi tasarrufların kilidini de açacaksınız. Sadece internete bağlanın ve kaydettiğinizin sorunsuz bir şekilde çevrimiçi olarak yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Oyunu internet ile veya internet olmadan oynayın

Mobil cihazlarında nihai taşınabilir oyun deneyimleriyle ilgilenen hardcore oyuncuları tatmin etmek için Roller Splat, zamanınız olduğunda keyfini çıkarabileceğiniz sezgisel çevrimdışı oynanışa da sahiptir. İnternete bağlı olmasanız bile oyundaki sonsuz bulmaca seviyelerinin tadını çıkarın. Ayrıca, çevrimiçi kaydetmelere gelince, İnternet’e döndüğünüzde bunları her zaman güncelleyebilirsiniz.

Oynaması ücretsiz

Ve tüm bu şaşırtıcı özellikleri ile birlikte, oyun aynı zamanda memeli tamamen ücretsiz oyun ile bizi şaşırtmayı başarıyor. Tek yapmanız gereken, oyunu Google Play Store’da aramak ve hiçbir şey ödemeden indirmeniz.

Modumuzla reklamsız deneyimlerin tadını çıkarın

Dahası, oyun içi satın alımları ve reklamları biraz sinir bozucu buluyorsanız, bunun yerine oyunun değiştirilmiş sürümüne gitmek isteyebilirsiniz. Sadece indirin Silindiri Splat Mod APK den sitemize başarıyla yüklemek için verilen talimatları izleyin ve istediğiniz zaman oyuna keyfini çıkarmaya başlayın. Roller Splat’ı daha eğlenceli ve heyecan verici hale getirecek kilidi açılmış ve reklamsız oyunun tadını çıkarın.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Epik veya gerçekçi grafik parçalarına sahip olmasa da, Roller Splat, net görüntüleri ve renkli seviye kurulumlarıyla Android oyuncularını tatmin etmeyi başarıyor. Bununla birlikte, canlı ve rahatlatıcı renk seviyeleri kesinlikle sizi etkileyeceğinden, oyunu her açtığınızda kendinizi neşelendirirsiniz. İddiasız grafiklerin, oyunu düşük kaliteli olanlarda bile mobil cihazlarınızda son derece erişilebilir hale getireceğinden bahsetmiyoruz. Böylece, hazır olduğunuzda sorunsuz ve tatmin edici bir oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Ses / Müzik

Seslere gelince, onu diğer birçok mobil oyundan oldukça benzersiz ve farklı bulacaksınız. Ancak, sıradan oyun deneyimleri için Roller Splat, genel eğlenceniz için son derece uygun olduğunu kanıtlıyor. Bununla birlikte, diğer birçok mobil oyunun aksine, oyun hiç sesle gelmiyor. Ses efekti yok, film müziği yok, oyun tamamen oyuna odaklanmanızı veya sıkıcı ve tekrarlayan sesler yerine kendi favori müzik parçalarınızın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Download Roller Splat Mod latest 2.2.1 Android APK

Ünlü aquapark.io , Color Bump 3D ve diğer birkaç harika oyunun hayranları kesinlikle Roller Splat’ı ilginç bulacaktır . Tamamen ücretsiz ve keyfini çıkarmanız için kilidi açılmış olduğundan bahsetmemek gerekirse, oynamamanız için kesinlikle hiçbir neden yok.

DOWNLOAD APK DOSYASI [MOD] V2.2.1

GOOGLE PLAY’DE İNDİR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Harmony 4.5.4 – Harmony Musical Game: Relaxing Music Android +Mode Download

Harmony: Relaxing Music Puzzle v4.5.4 + Mod – Attractive puzzle and mind game of relaxing …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir