Rocket Royale 1.9.6 Apk + Mod Full indir

Roket Royale Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 201.592 kişi oy kullandı.

Roket Royale Apk bir tür Battle Royale oyunlarından biridir, ana hedef bir Roket inşa etmek ve adadan uçmaktır! Bunu yapmak için düşen meteorlardan işçiliği bulmanız gerekir. Tabii ki diğer oyuncular roketinizi kaçırmak isteyeceklerdir, bu yüzden onu savunun! Ahşap toplamak ve pozisyonlarınızı korumak için bir kale inşa. Eşsiz savaş royale oyunu çevrenizdeki kapakları işleyerek ve inşa ederek birçok taktik ortaya çıkarıyor! % 100 yıkılabilir çevre, her bina yıkılabilir veya sökülebilir! Roket Roket Royale’ın paraşüt veya küçülen ölü bölgeleri yoktur, ancak bunun yerine adanın etrafında dolaşmak için portalları kullanabilirsiniz.

Rocket Royale mod çok oyunculu, takım başına 3 oyuncuya kadar Solo, Duo ve Squad sunar. Tüm oyuncular çevrimiçi gerçek insanlar, sahte botlar yok! Keşfedilecek çok fazla içerik var: karakterler, çekiçler, avatarlar, özel roketler, hatta danslar! XP kazandırarak ilerleyin ve küresel Liderler Sıralaması’nda rekabet edin!

Önemli

  • Eşsiz Roket Savaşı Royale oyun.
  • Her şey yok edilebilir! Gerçek Korumalı Alan modu.
  • Craft Savunma, Kaleler, Kuleler, Sky Bridges, mümkün olan her şey!
  • Gerçek zamanlı hızlı tempolu 25 Oyuncular çevrimiçi maçlar!
  • Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın, arkadaş listeniz aracılığıyla arkadaş oyununuza bağlanın.
  • Alabileceğiniz en yüksek FPS (saniyede kare)!
  • Yağmalanacak tonlarca eşya ve silah!
  • Büyük açık dünya savaş alanı

Rocket Royale Mod APK

Rocket Royale’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir