Download Roblox 2.432 Apk + Mod for Android

Roblox Mod bir Macera Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 13.143.947 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Roblox kesmek , hayal edebileceğiniz her şeyi oynamanıza, yaratmanıza ve olmanıza izin veren nihai sanal evrendir. Milyonlarca oyuncuya katılın ve küresel bir topluluk tarafından yaratılan sınırsız çeşitlilikteki dünyaları keşfedin!

Zaten hesabınız var mı? Mevcut Roblox Mod hesabınızla giriş yapın ve şimdi oynayın!

Önemli

  • Destansı bir rol yapma macerasında mısın? Dünya çapında rakiplere karşı rekabet etmek ister misiniz? Yoksa sadece hangout yapmak ve arkadaşlarınızla çevrimiçi sohbet etmek mi istiyorsunuz? Topluluk tarafından oluşturulan büyüyen bir dünya kütüphanesi, her gün oynamak için her zaman yeni ve heyecan verici bir şey olduğu anlamına gelir.
  • Hareket halindeyken eğlenceye katılın. Roblox tam platformlar arası desteğe sahiptir, yani arkadaşlarınızla ve milyonlarca diğer insanla bilgisayarlarında, mobil cihazlarında, Xbox One’da veya VR kulaklıklarında oynayabilirsiniz.
  • Yaratıcı olun ve benzersiz tarzınızı gösterin! Avatarınızı tonlarca şapka, gömlek, yüz, dişli ve daha fazlası ile özelleştirin. Sürekli genişleyen bir ürün kataloğuyla, oluşturabileceğiniz görünümler için bir sınır yoktur.
  • Sohbet özelliklerini, özel mesajları ve grupları kullanarak dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla takılın!

İndirme: Roblox Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Roblox’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Roblox APK hakkında özet

ad Roblox APK
Yayımcı
En son sürüm 2.432.404806
Platformlar Android 4.4
paket com.roblox.client
İndirme: orijinal Roblox APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Lucid Dream Adventure 2 2.0.15 Brilliant Dream 2″Android! Full Download

Lucid Dream Adventure 2 v2.0.15 – Adventure and puzzle game “Brilliant Dream 2” for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir