Robbery Bob 1.18.26 Full Apk- Mod for Android

Robbery Bob hakkında özet

ad Soygun bob APK
Yayımcı
En son sürüm 1.18.26
Platformlar Android 4.1
paket com.chillingo.robberybobfree.android.row
İndirme: Orijinal Robbery Bob APK

Sevgili dostlar, size soygun Bob APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Soygun Bob MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.4, toplam 1.037.982 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Yollarını değiştirmeyi amaçlayan şanssız hırsız Bob olarak oynayın. Ne yazık ki Bob için, suç yaşamından çıkmasına izin verilmeden önce birkaç son işine zorlanacak.

Önemli

  • Her aşamada ganimeti kurtarırken güvenlik görevlilerini, sakinleri ve uyku buldoglarını gizlice geç. Bazı sıkı sıkışmalarda saklanmak ve tespit edilmekten kaçınmak için ninja benzeri becerilerinizi kullanın.
  • Yapışkan parmaklı görevleriniz sizi yerel bir mahallede, Downtown’da ve hatta bazı gizli laboratuvarlarda götürecektir. Her birinde mükemmel olabilir misin?
  • Bob, gizli belgelerden, eski kıyafet çiftlerine, her zaman bulunması zor TV uzaktan kumandalarına kadar her şeyi sıkıştırmak zorunda kalacak!
  • Komik animasyonlar, eğlenceli bir senaryo ve gerçekten bükümlü bir anlatı içeren komik hikayeye dalın.

Robbery Bob’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.


önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Ekran görüntüleri

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.18.26 sürümündeki yenilikler

Soygun Bob’u oynadığın için teşekkürler! Oyunu geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Yeni özelliklere, optimizasyonlara ve hata düzeltmelerine erişmek için en son sürümü indirin.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir