Road to Valor: World War II 2.12 Apk + Data for Full Android

Valor Mod Yolu bir Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 55.485 kişi oy kullandı.

genel bakış

Valor’a Giden Yol: II.Dünya Savaşı, tarihin en büyük savaşı olan II.Dünya Savaşı’nın General’i olarak dünyadaki küresel oyuncularla rekabet edebileceğiniz gerçek zamanlı bir PVP strateji oyunudur.

Kendi strateji tarzınıza uyan “Komut” u seçin ve en güçlü birlikleri kurmak için çeşitli birimleri toplayın. Gerçekçi olarak sunulan savaş alanında düşman sürülerine karşı savaşın. En görkemli zaferin yanı sıra madalya almak için düşman Karargahını ve sığınakları yok et!

Önemli

 • Gerçek zamanlı olarak küresel oyuncularla rekabet edin. Dünyanın hükümdarı olmak için bir meydan okuma başlatın!
 • Müttefikler ve Mihver devletleri arasından hizipler seçebilirsiniz!
 • Destek Operasyonları, Havadan Operasyonlar, Tahkimat Doktrini, Blitzkrieg Doktrini ve daha fazlası gibi belirli bir komut stratejisi seçin. Onları güçlü Aktif Yeteneklerle birleştir! Strateji kazanmanın anahtarıdır!
 • Piyade, Taşıtlar, Tanklar ve Binalar gibi farklı tarihe dayalı birimleri toplayın. En güçlü birliği kurun ve zaferi kazanın. Ayrıca, gerçek savaş kahramanlarının motive ettiği bazı kahramanlar da var.
 • Yeni güçlü birimler toplamak veya kalan birimleri yükseltmek için Kasalar’dan ödüller kazanın.
 • Madalya ve Ödül Sandıkları almak için düşman merkezini ve sığınakları yok edin. Her gün verilen Ücretsiz Kasaları açmayı unutmayın!
 • Kullanacağınız yeni ve daha güçlü Ünitelerin kilidini açmak için daha yüksek Battlefield’a girmek için Sıralama Puanı kazanın. En yüksek Battlefield’a ulaşıncaya kadar deneyin!
 • Her Savaş Zaferi veya Yenilgisi ile Rütbe Puanı kazanabilir veya kaybedebilirsiniz. Dünyanın en büyük generali olmak için dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla küresel bir rekabete dalın!
 • Bir topluluk oluşturun, “Corps”. Birlikleri aynı Faction’dan Kolordu üyeleriyle paylaşın ve oyunun keyfini daha fazla çıkarmak için kazanma stratejileri hakkında bir tartışma yapın!

İndirme: Road to Valor Mod APK

Valor Yolunu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Valor OBB Yolu nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.dreamotion.roadtovalor” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. 2 v 2 Müttefik savaş iyileştirmeleri.
 2. Bazı Birimler yeniden dengelendi.
 3. Bildirilen bazı hatalar düzeltildi.

Valor Yolu APK hakkında özet

ad Valor Yolu
Yayımcı Dreamotion Inc.
En son sürüm 2.12.1554.39176
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Smurfs’ Village 2.14.0 game for Android+mod+data Full Download

Smurfs’ Village v2.14.0 + Mod – Fun game of Smurfs Village Android Normal version + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.