Rise of the Kings 1.6.9 Apk for Android Data Full

Rise of the Kings Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 134.227 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yeni kahraman sistemimiz hemen köşede! ROK savaşının sürekli çalkantılı ülkesinde burada, orada… her yerde. İnsanlar savaş ve acı çekiyor. Bunlarda, en önemli zamanlarda, bir grup kahramanın yükselmesi gerekir!

Onlar en yetenekli insanların bir grup ve en büyülü yaratıklar geliyor! Muazzam yetenekleriyle, gelgitleri savaşta çevirecek veya Kale gelişiminizde önemli bir rol oynayacaklar. Yeni güncellemede özlediğiniz kahramanları seçin ve düşmanlarınıza karşı mücadeleye katılmalarını sağlayın!

Önemli

 • Eski ve yeni arkadaşlar edinin ve mevcut en iyi yeni savaş strateji oyununu fethetmek için en iyi İttifak’ı oluşturun.
 • İmparatorluğunuzu inşa edin ve bir ordu eğitin, ardından yeni ve eski arkadaşlarınıza karşı PVP savaşında onlara liderlik edin!
 • Ordunuzu eğitin, savaşa götürün ve düşmanlarınızı ezin.
 • Toprakları ve zindanları dolaşan canavar klanlarını takip edin ve yeteneklerinizi keskinleştirmek ve hazinelerini almak için onları öldürün.
 • Eski Kralların Harabeleri’ndeki karanlık zindanları keşfedin ve eskilerin zenginliklerini ortaya çıkarmak için Karanlık Muhafızlarla yüzleşin.
 • PvP zorluklarını seviyorsanız, Diyardaki en iyi Lordlara karşı cesaretinizi kanıtlayın.
 • Daha hızlı büyüyün, daha hızlı inşa edin, daha hızlı antrenman yapın ve daha sonra diğer hırslı Lordlarla çarpışırken korkunç Orklara, korkunç Grimm Raider Klanına ve daha fazlasına karşı her şeyi sıraya koyun.
 • Yükselmek ve Kral olmak için gerekenlere sahip misiniz?

İndirme: Rise of the Kings Apk Mod

Rise of the Kings’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
Google play Download

Rise of the Kings OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.and.riseofthekings” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Yeni süvari kahramanı – Hua Mulan
 2. Afişleri Arayın – Mulan
 3. Yay kızlık yolu
 4. Yeni eşyalar: Skill-Back Thrust; Mulan Parçası, Royal Fırça Kalemi
 5. Kişisel Mutluluk Puanları, sıralamanız artık Dragon’un Hediyesi’ndeki genel sıralamaların altında gösteriliyor
 6. Wheel of Fortune etkinlik zamanı gösterilir
 7. Fatih’in Denemeleri – şimdi her seferinde sadece bir zorluk seçebilirsiniz
 8. Yıldız seviyesi birliklerinin özellikleri görüntülenir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir