Rise of the Kings 1.7.5 Apk for Android +Full Data

Rise of the Kings 1.7.5 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Kralların Yükselişi
Yayımcı
En son sürüm 1.7.5
Platformlar Android 4.1
paket com.and.riseofthekings

genel bakış

Sevgili dostlar, Rise of the Kings APK’nın OBB ile en son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 10.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Rise of the Kings MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,2, toplam 143.608 kişi ile oylama aldı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Yepyeni kahraman sistemimiz çok yakında! ROK savaşının sürekli çalkantılı topraklarında burada, orada… her yerde. İnsanlar savaş ve acı çekiyor. Bu zamanlarda, en önemli zamanlarda, bir grup kahramanın yükselmesi gerekir!

Onlar en yetenekli insanlardan oluşan bir grup ve en büyülü yaratıklar geliyor! Muazzam yetenekleriyle, savaşta gidişatı değiştirecekler veya Kale gelişiminizde çok önemli bir rol oynayacaklar. Yeni güncellemede özlediğiniz kahramanları seçin ve sizin düşmanlarınıza karşı savaşa katılmalarını sağlayın!

Önemli

 • Eski ve yeni arkadaşlarınızı toplayın ve mevcut en iyi yeni savaş strateji oyununu fethetmek için en iyi İttifakı kurun.
 • İmparatorluğunuzu kurun ve bir ordu eğitin, ardından onları yeni ve eski arkadaşlara karşı PVP savaşında yönetin!
 • Ordunu eğit, onları savaşa götür ve düşmanlarını ez.
 • Topraklarda ve zindanlarda dolaşan canavar klanlarını takip edin ve becerilerinizi geliştirmek ve hazinelerini almak için onları öldürün.
 • Eski Kralların Harabeleri içindeki karanlık zindanları keşfedin ve kadimlerin zenginliklerini ortaya çıkarmak için Kara Muhafızlarla yüzleşin.
 • PvP zorluklarını seviyorsanız, Diyar’daki en iyi Lordlara karşı cesaretinizi kanıtlayın.
 • Daha hızlı büyüyün, daha hızlı inşa edin, daha hızlı çalışın ve diğer hırslı Lordlarla çarpışırken tüm bunları korkunç Orklara, korkunç Grimm Baskıncı Klanına ve daha fazlasına karşı koyun.
 • Yükselip Kral olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Rise of the Kings APK Mod Son Sürüm İndir

Rise of the Kings’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD

 

Rise of the Kings OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükleyin
 2. “Com.and.riseofthekings” klasörünü çıkarın ve “Android / Obb /” klasörüne kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.7.5 sürümündeki yenilikler

 1. Kahraman Yeteneği: Okçu saldırısını ve savunmasını artırır. Shieldman’ın HP’sini artırır.
 2. Kahraman Becerisi: Okçu saldırısı / savunması, Kalkan Adam HP’si ve Okçuların Kritik Vuruş oranını artırır.
 3. Beceri 1: Gümüş toplama hızını artırır
 4. Beceri 2: Gümüş verimini artırır

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir