Rise of Kingdoms 1.0.35.15 Apk Full Mod for Android + Data

Rise of Kingdoms: Lost Crusade hakkında özet

ad Krallıkların Yükselişi: Kayıp Haçlı Seferi
Yayımcı
En son sürüm 1.0.35.15
Platformlar Android 4.1
paket com.lilithgame.roc.gp
İndirme: Original Rise of Kingdoms: Kayıp Haçlı Seferi APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Rise of Kingdoms: Kayıp Haçlı Seferi’nin en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Rise of Kingdoms: Kayıp Haçlı Seferi için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 1.277.665 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Müstehcenlik derinliklerinden efsanenin zirvelerine kadar, uygarlığınızın tarihinin yazarı olacaksınız. Destansı savaşlar başlatacak ve tüm dünyayı fethedecek misiniz? Ya da sagaklığınızla ünlü erdemli bir lider olarak yükselmek? Öncü olarak bilinmeyeni keşfetmek için yola çıkacak mısınız? Yoksa kendinizi kendi insanlarınıza yardım etmeye mi adamışsınız?

Önemli

 • Savaşlar önceden hesaplanmaz, ancak harita üzerinde gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Herkes istediği zaman katılabilir ya da savaştan çıkabilir ve gerçek RTS oyununa izin verebilir. Arka bahçenizde bir müttefikin saldırıya uğradığını görüyor musunuz? Arkadaşınıza yardım etmek için bazı askerler gönderin ya da saldırganın şehrine sürpriz bir karşı saldırı başlatın.
 • Tüm oyun içi eylemler, oyuncular ve NPC karakterlerinin yaşadığı tek, muazzam bir haritada gerçekleşir. İzole üsler veya ayrı savaş ekranları yok. Mobilde daha önce hiç görülmemiş “sonsuz zum” özelliği, dünya görüşü ile şehirler veya barbar karakolları arasında özgürce geçiş yapmanızı sağlar. Harita özellikleri, nehirler ve dağ sıraları gibi doğal engelleri ve komşu bölgelere girmek için yakalanması gereken stratejik geçişleri içermektedir.
 • 11 tarihi medeniyetten birini seçin (daha fazlası!) Ve medeniyetinizi yalnız bir klandan büyük bir güce yönlendirin. Her uygarlığın kendine özgü mimarisi, eşsiz birimleri ve özel avantajları vardır.
 • Rise of Kingdoms Mod dünyası yoğun bir sisle kaplıdır. Bu gizemli ülkeyi keşfetmek ve içindeki gizli hazineyi ortaya çıkarmak için keşif kollarını gönder. Kayıp tapınakları, barbar kalelerini, gizemli mağaraları ve kabile köylerini araştırın, düşmanlarınız üzerinde zeka toplayın ve kendinizi nihai çatışma için hazırlayın!
 • Sınırsız stratejik olanaklar sunan birliklere her zaman yeni siparişler verilebilir. Bir düşman kentinde bir ateş açın, sonra geri dönün ve bir geçiş yakalamak için ittifak ordunuzla görüşün. Yakındaki bir ormandan kereste toplamak için asker gönder ve yol boyunca birkaç barbar klanını seçmelerini sağla. Kuvvetler aynı anda birden fazla eylemde bulunabilmeniz için birden fazla komutan arasında bölünebilir.
 • Tam ittifak özellikleri, oyuncuların birbirlerine yardım etmesine izin verir: yerleşik çeviri işlevi ile ittifak sohbeti, subay rolleri, stratejileri koordine etmek için harita göstergeleri ve daha fazlası! İttifaklar, kaynak elde etmek için topraklarını genişletebilir, konumlarını güçlendirmek için dağ geçitlerini ve barbar karakollarını ele geçirebilir ve grup başarılarının kilidini açmak için birlikte çalışabilirler.
 • Bu devasa krallığın kontrolünü ele geçirmek için ittifakınızın yanında savaşın. Bir MMO strateji savaş rotasında diğer oyuncularla çarpışın ve üstün taktikler kullanın. Zirveye çıkın ve krallığınızın tarihinde siz ve uygarlığınız yazılacak!
 • Julius Caesar ve Sun Tzu’dan Joan of Arc ve Kusunoki Masashige’e kadar güvenilir komutanlarınız olarak hizmet edecek düzinelerce tarihi şahsiyeti çağırın. Barbarları yenerek ve savaşlara göndererek komutanlarınızı yükseltin, ardından RPG tarzı yetenek ağacı ve beceri sistemi kullanarak yeteneklerini yükseltin.

En son sürümü indirin

Rise of Kingdoms: Kayıp Haçlı Seferi’ni indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir 

OBB’yi indir

Rise of Kingdoms: Lost Crusade OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.lilithgame.roc.gp” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.35.15 sürümündeki yenilikler

 1. “Kral Beceri” Sistemi
 2. “Kingdom Newspaper” Sistemi (Güncellemeden yaklaşık 2 hafta sonra tüm krallıklar için kademeli olarak çevrimiçi olması planlanıyor)
 3. “Ceroli Krizi” ve “Ian’ın Balladları” Gelişmeleri
 4. Diğer Değişiklikler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir