Reventure 1.7.0 Apk + Mod for Android Full

Reventure Mod bir Macera Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı ve toplam 156 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yolunuzu seçin, her karar yeni bir sonla sonuçlanır. Gerçek olanı bulacak mısın? Böyle bir şey var mı? Bilmenin tek yolu…

Önemli

Dünya her yeni oyunda değişmiyor, siz de öyle. Aslında değişiyor, ama bu sizin için bir sır.

Bunun gibi basit görünen ama şaşırtıcı bir oyun bile yapmak için çok zaman ve büyük para biriktirir, ancak sadece birkaç dolar için alabilirsiniz. Sihir için bu nasıl?

Zaman yolculuğu, battle royale dövüşleri, taklitler, permadeath, av tüfeği, madencilik, kaynak toplama, temel bina, küresel liderlik tabloları, tarım…

İndirme: Reventure Mod APK

Reventure’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Oynanış: Krallık kanalizasyonlarında kamera odası boşluğu düzeltildi
  2. Oynanış: Bitiş işlemini yürütmeye çalışırken sabit zemin tetikleyicisi 49

Reventure APK hakkında özet

ad Reventure
Yayımcı Pixelatto
En son sürüm 1.7.0
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir