Renegade Racing 1.0.6 Full Apk + for Android

Renegade Racing hakkında özet

ad Renegade yarış APK
Yayımcı Doppler değil
En son sürüm 1.0.6
Platformlar Android 4.0
paket com.notdoppler.renegaderacing
İndirme: Orijinal Renegade Yarışı APK

Renegade Racing Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 16,514 kişi oy kullandı.

180 MİLYONDAN FAZLA OYUN ile hit online oyun her zamankinden daha mobil, daha büyük ve daha çılgın hale geldi – ve şimdi çok oyunculu!

Renegade Racing adrenalin dolu, tuhaf bir çok oyunculu yarış oyunudur. Turbo kazanmak ve zafere giden yolda yarışmak için destansı stunt’lar gerçekleştirin!

Yerçekimi büken dünyalar, çılgın kilitlenebilir arabalar, müthiş güçlendiriciler ve bir sürü aksiyon sizi bekliyor.

Önemli

  • 1v5 çok oyunculu yarışlarda yarışın ve arena katmanlarına çıkın. Kilidini açtığınız her yeni seviye size yeni seviyelere erişmenizi sağlayacak: huzurlu rıhtımlardan, Buz Mağaraları’nın tuzaklı mağaralarına, ateşli Şeytan Adası’na ve yakında yeni dünyalara!
  • Şık bir polis arabası, Not Doppler otobüsü, bir tank ve bir canavar kamyon cenaze arabası dahil 10’dan fazla çılgın otomobilin kilidini açın ve yükseltin (sormayın…)
  • Gösteriş yapmak ister misiniz? Görevleri tamamlayın ve 16 farklı güçlendirici ve çeşitli araç kaplamalarının kilidini açmak için aracınızı yükseltin.
  • Unutmayın, bu sadece sürüşle ilgili bir oyun değil. Dublörler yapmak başarınızın anahtarıdır! Yaptığınız her dublör, turbo’nuzu geliştirir ve rakiplerinizi zafere kadar hızlandırmanıza izin verir!
  • Çılgın çok oyunculu yarış aksiyonuna hazır mısın? Renegade Racing’i hemen indirin!

Renegade Racing’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.6 sürümündeki yenilikler

  1. Bu güncelleme Mağaza’nın yeniden tasarımının yanı sıra küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerini de içeriyor.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir