Regrann 8.76 Apk Mod for Android Full

Regrann Mod Sosyal Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 361.541 kişi oy kullandı.

genel bakış

Regrann uygulaması, filigran eklemeden Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden göndermenizi sağlar. Regrann ayrıca Instagram fotoğraflarını telefonunuza kaydetmenizi sağlar. Uygulamadan çıkmadan Instagram fotoğraflarını doğrudan Instagram’dan yeniden yayınlarsınız. SCHEDULE yayınlarına Regrann Pro uygulamasını deneyin.

Önemli

Herhangi bir Instagram ekranından ve herhangi bir Instagram kullanıcısından beğendiğiniz Instagram fotoğraflarını yeniden gönderin, yorumların altındaki 3 noktayı tıklayın ve “Paylaşım URL’sini kopyala” yı seçin. Bu kadar kolay! Regrann etkinleştirecek ve Instagram feed’inize yeniden gönderme, daha sonra tekrar göndermeye devam etme, kaydetme veya fotoğraf veya video kabul eden diğer uygulamalarla paylaşma seçeneği sunacaktır. Fotoğrafları veya videoları yalnızca 2 tıklama ile Instagram feed’inize yeniden gönderebilirsiniz.

Takipçilerinize yeniden yayınladığınız, paylaştığınız veya kaydettiğiniz Instagram fotoğraflarının tam deneyimini sunun. Regrann, fotoğrafları ve videoları herhangi bir şekilde değiştirmeden Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda kullanıcıya kredi verir. Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda, yayınladığınız fotoğrafların / videoların başlığına kredi eklenir.

Regrann apk , fotoğrafları ve videoları yeniden göndermek için Instagram uygulamasını kullanır. Yani, giriş yapmanız gerekmez. Ayrıca, Regrann Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden yayınlamak, cihazınıza kaydetmek veya daha sonra göndermek için Hızlı modlarda çalışacak şekilde ayarlanabilir … daha da yüksek hız için.

Ne var ne yok

  1. Özel fotoğraflar için destek eklendi
  2. Kendi hesabınızdan yeniden göndermenize izin veren düzeltme (özel olmayan)
  3. Çok fotoğraflı yayınların daha iyi görüntülenmesi
  4. Performans iyileştirmeleri ve küçük düzeltmeler

İndirme: Regrann Mod APK

Regrann’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ES File Explorer 4.2.4.6.2 – Extraordinary “ES” file manager for Android+mode Full Download

Download ES File Explorer 4.2.4.6.2 – Extraordinary “ES” file manager for Android + mode ES …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir