Recontact Istanbul: Eyes Of Sky 1.2.15 Apk Mod Data for Android Full

İstanbul Mod Recontact bir Bulmaca Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 5.124 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dünyanın ilk sinematografik mobil oyunu Eyes of Sky, yepyeni bir interaktif sinema deneyimi sunacak.

Sadece kesme sahnelerinin videolarının gerçek olduğu, ancak oyun tasarımlarının sadece fotoğraf veya animasyonlarla yerleştiği eski video oyunları yerine, Eyes of Sky’ın videolarına müdahale edilebilir ve etkileşimlidir ve gerçek olarak çekilen gerilim gerçek aktörlerin bulunduğu yerler. Sadece kapsamlı bir cinayet soruşturmasına şahit olmakla kalmayacak, aynı zamanda amir Ersin (Fikret Kuşkan) ile daha önce hiç yaşamadığınız bir mobil filmde başrolde aktör / oyuncu olacaksınız.

Dünyanın en gizemli şehri İstanbul, tarihi dokuları ve sırlarıyla oyunu ağırlıyor.

Önemli

Güvenlik kameraları ile ilgili açıklamalarla şüphelileri tanımlamaya çalışırken, dikkatinizi, sabrınızı ve aklınızın sınırlarını zorlamaya çalışın, bunları sorgulayın ve şüpheli cevapları belirleyin ve şifresi çözülmüş yüzlerce fotoğraf, video ve günlük girişi ile soruşturma hakkında kanıt toplayın.

Eyes of Sky’ın senaryosu doktoru ve danışmanı Fikret Kuşkan, Haldun Boysan, Gökçe Suyabatmaz, Emre Mutlu ve Halim Ercan gibi film sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getiren, dünyaca ünlü dedektif roman yazarı Ahmet Ümit.

Recontact Istanbul II: Eyes Of Sky yepyeni bir dinamiğe sahip. Oyun sırasında yaptığınız her yanlış hamle, niyet seviyenizi tüketecektir. Bu nedenle, şüphelileri sorgularken ve dosyaları incelerken çok dikkatli olmanız gerekir. Bu oyunda dikkat, meraklı bir ruh, sabır ve zekanın çok önemli olduğunu unutmayın.

Recontact Istanbul OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.recontactgame.eyesofsky” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

İndirme: Recontact Istanbul Apk MOD

Recontact İstanbul’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir