Realm Defense Mod 2.4.8 Apk + Mod (Tüm kilitler açık) Full indir

Realm Defense Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 392.850 kişi oy kullandı.

 

Tüm stratejik kule savunucularına sesleniyorum! Destansı çevrimiçi kule savunma oyunlarının hayranı mısınız? Alemi savunmak için devam eden arayışlarında Smolder the Dragon ve diğerleri gibi fantastik kahramanlara katılmak için şimdi indirin!

 

 

Bu gerçek zamanlı krallık acele kale savunma oyunu savaş ve fethetmek için yardımınıza ihtiyacı var! Kuleyi savunmak için yeteneklerinize ihtiyacımız var – Müttefik Krallıkların bu tank avcısı oyununda tek bir seçeneği var: Ölüm Şövalyeleri ile savaşın ve büyülü fantastik macera alanımızda ejderhalar, sihirbazlar, buz kraliçeleri, şövalyeler ve diğer antik tanrılarla birlikte savaşın! Bir şampiyon ve kahraman olma yolunda çalışırken mücevherler, iksirler, iksirler ve büyüler elde edebilirsiniz! Krallığı kurtarmaya ve oradaki en iyi bölge değirmeni olmaya hazır mısın?

Realm Defense Mod – TD strateji oyunu oynamaya başlayın ve kahramanların canavarlara karşı savaşında savaşın. # 1 kale savunucusunda bir kışla, sihirli kuleler ve daha fazlasını inşa ederken okçuluk becerilerinizi kullanın!

Önemli

  • Çeşitli oyun modları ile 300+ seviye
  • Oynamak için birden fazla dünya ve bölge – Her biri dört farklı kuleye sahip
  • Kule savunma becerilerini göstermek ve büyük ödüller kazanmak için turnuvalarda yarış
  • Size yardımcı olmak için eşsiz yeteneklere sahip güçlü kahramanlar: Archer’ın ölümcül bir Kill Shot başlatması, Şövalye Lancelot Adalet Yumruğunu serbest bırakıyor, Ejderha için Smolder Heat Seeker ateş toplarını yağdırıyor ve çok daha fazlası
  • Dev bir balçık süren ve kahramanlarınızı yok eden bir iskelet büyücüsü ve bir bomba fırlatma, mamutun Goblin Kralı sürmesi ve düşmanlarınızı zafere yakma gibi destansı patronlarla yüzleşin
  • Çok çeşitli düşmanlar çeşitli zorluklar sunar: Savaşta kullanmak için 4 büyüyle düşmanınızı yakın, dondurun ve daha fazlasını yapın
  • Güzel manzaralar ve karakter animasyonları
  • Android pazarında ücretsiz en iyi kule savunma oyunlarından biri
  • Eğlenceli strateji oyunları ve kraliyet zorlukları

 Realm Defense Mod APK

Realm Defense’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Oyunu indirme için tıkla

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir