Real Steel Boxing Champions Apk Mod 2.4.144 ata for Android

Gerçek Çelik Boks Şampiyonları Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 642.345 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bu nihai aksiyon ve spor macerasında Robot Dövüş makinenizi oluşturun. En sevdiğiniz kahramanlar Atom, Zeus, Midas, NoisyBoy ve yeni süperstar Atom Prime’ın efsanevi bölümleriyle özel hareketler, yumruklar, yumruklar kullanarak tek bir savaşta öfkeli saldırıları serbest bırakın.

1000’lerin eşsiz robotlarıyla boks dünyalarında savaşın ve bu destansı devam filminde 10 ilham veren arenaya hakim olun. Tartışmasız şampiyon olarak yüce saltanatı için yeni gerçek çelik çağının efsanelerini ve yepyeni bir gizemli süper patronu yen!

Önemli

32 Exclusive Robot’un 1500’den fazla muazzam robot parçasından benzersiz kimliğinizi ortaya çıkarın. İkonik Kafalar, devasa Torsolar ve güçlü Eller ve Bacaklar arasından seçim yapın. Robotlarınızı heyecan verici Paint, tarzınızı taklit eden Intro ile özelleştirin ve Real Steel Champions’ın King Maker’ı olarak tanınacak benzersiz Adınızı duyurun!

Kazanma stratejiniz için yıkıcı Ağır ve Özel Saldırılar, Üst Düzey Yükseltmeler, Kritik Vuruşlar ve Son İşlemciler’i seçin.

Atom, Zeus, Noisy Boy, Midas ve Metro – Gerçek Çelik Efsaneleri Kadrosuna Sahip Olun ve Şampiyonluk deneyimini yeniden yaşayın.

Gerçek Çelik Boks Şampiyonları OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.reliancegames.rschampions” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. Birkaç oyun arayüzü değişikliği ile gelişmiş navigasyonun keyfini çıkarın.
  2. Rütbe Ödüllerine ilişkin sorunlar çözüldü.
  3. Yanıp sönen ateş değiştirici “Wildfire” ı talep edin. Havai fişekler başlasın.
  4. Oyunda ilerledikçe harika yeni Fırsatlar ve Teklifler keşfedin.
  5. Ödüller kazanmak ve robotlarınızı yükseltmek için rakiplerinizi yenin.
  6. İnanılmaz Ödüller için heyecan verici yeni Etkinliklere katılın.

İndirme: Real Steel Boxing Champions Apk APK

Real Steel Boxing Champions’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir