Real Boxing 2.7.5 Apk + Mod (Sınırsız Para) for Android Download

Gerçek Boks Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 502.561 kişi oy kullandı.

genel bakış

Gerçek Boks Mod , çene bırakan grafikler, boksörünüz için tam gelişmiş bir kariyer, sağlam KO çok oyunculu ve sezgisel kontroller ile Google Play’de en iyi ücretsiz dövüş oyunu ve boks simülatörüdür. Boks eldivenlerinizi yarın yokmuş gibi giydirin!

Bu boks uygulamasında kutu ve KO diğerleri zamanı! Mobil cihazlarda en iyi çevrimiçi dövüş oyunlarının bazılarının arkasındaki stüdyo olan Vivid Games, boks eldivenlerini giyiyor ve dünya çapında oyun oyunları hayranlarının kalbini kazanan orijinal KO boks simülatörünü sunuyor! Yüzüğü girin ve birlikte kutlayalım!

Önemli

Nakavt boks uygulaması oyununda çeşitli yumruklar ve kombinasyonlar kullanarak savaşın. Dövüş oyununuzu geliştirin ve güçlendiricilerle boksörünüzün lehine bahis yapın. Mobil çok oyunculu dövüş oyunlarındaki en sezgisel kontroller sayesinde her jab, kanca ve KO üst kesimini hissedin. Kung fu veya UFC köklerinden geliyor olabilirler, ancak boks eldivenleri var: diğer rakiplerin dövüş oyunları ne olursa olsun, her zaman Rocky gibi bir boxeo patronu gibi boks yapacaksınız.

Bu dövüş oyunu bir meydan okuma: gerçek bir boxeo şampiyonu, dünyanın en iyi boksörü olmak için tam gelişmiş bir kariyer modunda 30’dan fazla benzersiz boksörü kendi uyarlamalı boks stilleriyle öldür! Android’de gerçek dövüş oyununa hoş geldiniz.

Bir boxeo rakibi olun ve özelliklerle dolu Gerçek Boks çok oyunculu modunda yüzlerce saatlik bir dövüş oyunu eğlencesinin tadını çıkarın. Dünyanın dört bir yanından rakipleri eleyin veya bir kez ve herkes için bunu çözmek için arkadaşlarınızla oynayın: son nakavtı kim yapacak? Ve boks eldivenlerini atmaktan ve utançla örtülü olarak yürüyecek olan kim olacak?

Boks eldivenlerinizi giyin ve spor salonuna gidin: eğlenceli delme oyunları (hız torbası, ağır çanta) ve bir atlama ipinden oluşan eğitim modunda hızınızı, gücünüzü ve dayanıklılığınızı artırın.

Boksunuzu test edin ve gerçek boksun Arcade Modunda boxeo patronlarıyla savaşın veya boksörünüz için yepyeni donanımların kilidini açmak için Yeraltı Turnuvası’na katılın!

Kutunuzu doldururken, Unreal Engine destekli grafiklerin ve gerçekçi hareket yakalamalı animasyonların adrenalin pompalama dünyasına dalın.

İndirme: Gerçek Boks Mod APK

Real Boxing’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Gerçek Boks OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.vividgames.realboxing” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Gerçek boks hakkında özet APK

ad Gerçek Boks
Yayımcı Vivid Games SA
En son sürüm 2.7.5
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir