Real Boxing 2 1.9.19 Apk -Full Mod (Sınırsız Para) – Data for Android

Gerçek boks 2 hakkında özet

ad Gerçek boks 2 APK
Yayımcı Vivid Games SA
En son sürüm 1.9.19
Platformlar Android 4.4
paket com.vividgames.realboxing2
İndirme: Orijinal Gerçek Boks 2 APK

Gerçek Boks 2 Mod bir Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 99.337 kişi oy kullandı.

Yüzüğü girin ve mobil cihazlar için nihai ücretsiz dövüş oyununda destansı yumruk maçlarına girin. Halkada tehlikeli rakiplerle yüzleş ve nakavt yap! Profesyonel boks dünyasını keşfedin ve zirveye çıkın – Tüm zamanların en iyisi olan boks şampiyonu olabilirsiniz! Eğlenceli dövüş oyunlarının en iyisine hoş geldiniz ve sert, boksör yumruklamaya hazır olun.

Önemli

Delme oyunları dünyasının dört bir yanından seçkin bir boks oyunları şampiyonu ve oyuncularına meydan okuyun: yüzlerce heyecan verici etkinlik, hikaye modu ve smackdown turnuvasında tek veya çok oyunculu oyun modlarında gece gündüz savaşın.

Nihai boksör ol. Ana jablar, kancalar, üst kesimler ve onları yıkıcı Özel Yumruklar ve Odak yetenekleri ile birleştirin. En iyi ücretsiz dövüş oyunlarında olduğu gibi, şiddetli bir şaplakta rakibinizi KO için nihai kombinasyonları oluşturabilirsiniz. Bir boks oyununda veya mma oyununda hiçbir şey erken bir nakavttan daha tatmin edici olamaz!

Delme oyunlarına yeni bir dönüş: her biri sınırlı bir süre için meydan okuyacak benzersiz bir zorlu rakip türünü ele alın. Palyaço? Kontrol. Noel Baba? Evet orada. Kayalık çeşitlilik Golem? Emin ol. Destansı eşyalarını almak için hepsini yen!

Gerçek yumruk başlamadan önce boksörünüzün istatistiklerini geliştirin ve dövüş oyununuzu düzleştirmek için yeni yeteneklerin kilidini açın. Kendi benzersiz dövüş oyun tarzınızı oluşturmak için güçlü desteklerle donatın. Biraz güreş veya mma gibi: yumruklara girmek ve bir şapkaya hizmet etmek en iyisidir. Gerçek delme oyunları başlamak üzere ve nakavt havada!

Bir boks şampiyonu olmanın kayalık yolunda, çok sayıda benzersiz, yükseltilebilir ve özelleştirilebilir vitese erişerek, boksörlerinizin dövüş istatistiklerini ve yeteneklerini bir seferde bir adım, bir yumruk, bir turda kazanırsınız.

Vücut kütlesi ve kas heykelinden burun şekli kadar küçük detaylara kadar kendi boksörünüzü oluşturmak için sağlam bir dizi seçenek kullanın, bunun gibi eğlenceli dövüş oyunları kendi savaşçınızı oluşturmanıza izin verir.

Real Boxing 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

İndir OBB’yi indir

 

Gerçek Boks 2 OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.vividgames.realboxing2” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.9.19 sürümündeki yenilikler

Boksörler! Yeni güncellemede “Ayağa kalk ve savaş!” oyun mekaniğine birçok yenilik getiriyoruz. Artık dövüşlere daha uzun süre devam etmek için oyun içi para birimlerini kullanarak en zorlu nakavtlardan kurtulabilirsiniz.

Öncekinden daha fazla egzersiz yapın. Yepyeni özellik, savaş eğitiminize odaklanmanıza ve istatistiklerinizi şampiyon seviyesine yükseltmenize yardımcı olacak!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir