ReadEra 20.05.22 Apk Full Mod for Android

ReadEra 20.05.22 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim ReadEra
Yayımcı READERA LLC
En son sürüm 20.05.22
Platformlar Android 4.1
Paket org.readera

Genel Bakış

Sevgili dostlar, ReadEra APK’sının son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Kitaplar ve Referans Android APP’sidir ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. ReadEra MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,8 puan aldı ve toplam 421,201 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

ReadEra Apk – kitap okuyucu PDF, EPUB, WORD (DOC, DOCX, RTF), MOBI, FB2, DJVU, TXT ve CHM formatlarında ücretsiz, çevrimdışı kitap okumaya izin verir.

Kitapları reklamsız okuyun. ReadEra PDF belgeleri kitap okuma ve görüntüleme için bir program reklamları ne de kıldığını iç alımları içeriyor de.

Öne Çıkanlar

 • PDF okuyucu – pdf görüntüleyicide pdf dosyaları için kenar boşluğu kırpma. Tek sütun modu, taranmış bir pdf kitabından iki sayfalık bir yayılmış görüntüyü iki ayrı sayfaya böler. Büyük pdf belgelerini açar.
 • EPUB & MOBI okuyucu, e-kitaplar için epub ve mobi formatlarının tüm avantajlarını ortaya koymaktadır.
 • WORD okuyucu, bir kitabın içeriğini başlıklara göre oluşturur.
 • FB2 okuyucu, zip arşivinden fb2 formatındaki kitapları açar; paketini açmaya gerek yok.
 • Kitap okuyucusu ReadEra, tüm popüler kitap, dergi, makale ve diğer belgeleri tek bir uygulamada okur.

ReadEra APK Mod Son sürümünü indirin

ReadEra’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

 

Download ReadEra Mod Apk v20.05.22

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer “ ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

20.05.22 sürümündeki yenilikler

 1. Belge Hakkında bölümü artık kitabın alıntılarını, notlarını, yer imlerini ve açıklamalarını da görüntülüyor – bu, kitabı veya belgeyi hızlı bir şekilde tanımanıza, ana noktaları hatırlamanıza ve notlarınızı gözden geçirmenize olanak tanır.
 2. PDF dosyalarını açmak daha da hızlı hale geldi.
 3. Özbekçe, Kazakça, Norveççe, Kürtçe ve Letonca dillerine çeviriler eklendi. Zafar Shamsiddinov, Nursultan Sabyrzhan, Jorn Jorgensen, Kurdolog Beg ve Normunds Rutulis’e teşekkürler.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir