Rage City 1.3 Apk + Mod for Android Download

Rage City Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 151 kişi oy kullandı.

genel bakış

Rage City: Gang Fighting & Fury Fighter Sokakları mükemmel bir 3d retro dövüş yendi em, kung fu tarzı saldırı oyunudur. Öfke ve sokak savaşçıları, patron çeteleri ile mücadele ve kötü adamlarla dolu şehri temizlemek. Sokak çeteleri 3d retro tarzı oyunda bu kung fu kavga öfkesinde bir şampiyon savaşçı olun.

Delme, tekme, kapma, fırlatma ve atlama gibi size yardımcı olacak birçok farklı savunma ve saldırı tekniği verilir. Hızlı refleksleri ve özel hareketleri kullanın, sert yumruk yumruklarını serbest bırakın, mükemmel vuruşlara ve kombinasyonlara çarpın, tüm rakipleri yenin ve en iyi kung fu savaşçısı olun. Hepsini yumruklamak, tekmelemek, parçalamak ve nakavt etmek size kalmış. Onlar güçlü sokak savaşçıları, bu yüzden onları küçümseme!

Kung fu tarzı saldırılarla öfkenin yumruğunu serbest bırakın. Bir süper kahraman gibi güçlü olmak için karakter becerilerinizi yükseltmek için sokak çetelerini ve benzersiz patronlarını yenerek bir süper kahraman gibi sikke ve taşlar toplayın.

Önemli

  • Retro, eski okul tarzı 3d kavga oyunu em up yendi. Yumruk, tekme ve düşmanlar ve çeteler yolumuzu mücadele. Sonraki seviyelere ilerlemek ve bölümlerin kilidini açmak için yıldızları toplayın!
  • Kung Fu, Karate, Kickboks, Muay Thai ve sokak dövüşçülerine ve patron çetelerine boks gibi dövüş stilleri ve dövüş sanatları becerilerini yendi. Tonlarca farklı açılan beceri ve animasyonları keşfedin!
  • 4 zorluk modunun tadını çıkarın: Kolay, Orta, Sert ve Deli. Yıldızları topla, madalya kazan ve ödül olarak karakter ve aksesuarlar kazan!
  • Şehrin sokaklarında çeteler ve patronlarla savaşırken farklı silah türlerini topla. El bombası, balta, tabanca, bıçak, çekiç, pala, kazayağı ve daha fazlası gibi silahlar!
  • Güçlü sokak dövüşü ve savaş sanatı becerilerine sahip birçok karakter, farklı hareketler ve animasyonlar arasından seçim yapabilir! Onları yükseltin ve bir süper kahraman kadar güçlü yapın!
  • Öfke ve farklı düşman çetelerine ve şehir sokaklarının patronlarına karşı savaşın. Her düşmanın kendine özgü bir yeteneği ve farklı bir görünüşü vardır, her patron eşsizdir ve özel güçleri ve eşsiz dövüş hareketleri vardır! Savaşın ve hepsini yenip şehri kurtarın!
  • Her bölümün şehir sokaklarına, sokak dövüş çetelerine ve patronlarına bağlı eğlenceli ve eşsiz bir hikayesi vardır. Yumrukla ve şehir sokaklarında tekme at ve eşsiz bir hikayenin bir parçası ol!
  • Karakterler arasından seçim yapabileceğiniz ve karakterleri özelleştirebileceğiniz tonlarca aksesuar, parti şapkaları, komik maskeler, serin çantalar, kasklar gibi çeşitli aksesuarlar arasından seçim yapın, her aksesuar kahraman karakterini serinletir ve aynı zamanda delme, tekme, sokak çeteleri ve patronları ile savaşmak ve yenmek için sağlık ve silah hasarı.
  • Günlük giriş bonusu ve diğer çoklu bonusları almak için her gün oyna, seviyeleri tamamladıkça ve düşmanları yenerek birden fazla ödül kazan!

İndirme: Rage City Mod APK

Rage City’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Rage City APK hakkında özet bilgi

ad Öfke Şehri
Yayımcı Kutsal İnek Stüdyosu
En son sürüm 1.3
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir