Racing Fever: Moto 1.81.0 Apk Mod (Sınrsız para) for Android Download

Racing Fever: Moto Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 435.052 kişi oy kullandı.

genel bakış

Racing Fever üreticilerinden yepyeni bir motor yarışı deneyimi geliyor!

Bu oyunda, bir çift lastiğin sizin için birlikte sunabileceği tüm adrenalin, eğlence ve heyecanı harmanladık. Şaşırtıcı yarış deneyimi ve nefes kesici grafikler ile telefonunuzu bırakamazsınız.

Önemli

  • Daha gerçekçi bir deneyim için, yarışçınızın bakış açısından oynayabilir veya farklı kamera açıları kullanarak yarış üzerindeki kontrolünüzü artırabilirsiniz.
  • 16 farklı motosikleti sizin için en küçük ayrıntısına kadar modelledik. Seçiminizi yapın, performansını artırın, tasarımını değiştirin ve yarışa başlayın.
  • 4 farklı bölge ve 4 acımasız çete lideri! İnanılmaz bir atmosferde, farklı mevsimlerde onlarca farklı yarış türü sizi bekliyor. En iyi yarışçı olduğunuzu kanıtlamak için 4 liderin hepsini yenin!
  • İki yarışmacının birbirine benzemediğini biliyoruz! Hepinizi tatmin etmek için bir kontrol seçeneği ekledik. Telefonunuzu eğerek veya ekrana dokunarak bisikletinizi kontrol edin. Yarışı kazanmak için bahaneniz kalmadı!
  • Endişelenmeyin, sizinle aynı dili anlıyor ve konuşuyoruz!
  • Bu oyunda hız sınırları kırıldı! Polislerden kaçarken sadece siz ve bisikletiniz olduğunu unutmayın!
  • Değerli hediyeler kazanmak için her gün yarışabileceğiniz bir mod eklemeyi unutmadık!
  • Günün saatini, hava koşullarını, trafik yoğunluğunu, hız ve akışı ve hatta polis sayısını ayarlayabilirsiniz! Kuralları siz belirleyin, yarışı kazanın!

Ne var ne yok

  1. Performans geliştirmeleri.

Racing Fever: Moto APK hakkında özet

ad Yarış Ateşi: Moto
Yayımcı Gameguru
En son sürüm 1.81.0
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir