Racing Calendar 2.8 Apk +Full Mod for Android

Yarış Takvim Mod Spor Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 1.959 kişi oy kullandı.

genel bakış

Racing Calendar 2020, tüm F1 ™ yarışları, takımları, (test) sürücüleri ve lastikleri hakkında 2020 yılında genel bir bakış sunar.

Önemli

  • Tarih, konum ve mesafenin yanı sıra Yarış Takvimi tüm pistlerin grafiklerini, sürücüler, takım, otomobiller ve lastikler hakkında bilgi içerir.
  • Geri sayım widget’ı içerir ve tabletler ve akıllı telefonlar için optimize edilmiştir.
  • Yeni bilgiler varsa, bu uygulamayı en kısa zamanda güncelleyeceğiz.

İndirme: Racing Calendar Apk APK

Yarış Takvimi’ni indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Yarış Takvimi APK hakkında özet bilgi

ad Yarış Takvimi
Yayımcı DeepApp mobil çözümleri (DeepWeb)
En son sürüm 2.8
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir