Quiz Of Kings 1.19.6046 Apk + Mod Full indir

Kings Mod Sınavı bir Trivia Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 35.442 kişi oy kullandı.

İranlı kullanıcılar için tasarlanmış genel bilgi, spor, logo ve eğlence, din, sinema, müzik, matematik ve zeka, futbol ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli konularda 2,3,4’ün üzerinde güncellenmiş metin ve görsel soru.

Önemli

Test sorularını cevaplayın Zihninizi aktif tutun, yeni arkadaşlar bulun, onlarla rekabet edin ve sohbet edin ve güçlü bir gruba katılın veya kendinizinkini oluşturun? Her durumda, bir grup oyununun heyecanını kaçırmamalısınız!

Heyecan verici haftalık yarışmalara ve ödüllere katılın ve çeşitli sorular kazanın. Kimin daha fazlasını bildiğini öğrenmek için arkadaşlarınızı farklı yollarla Sınav’a davet etmek için kendi sorularınızı ekleyin!

4.000’den fazla farklı avatarın herhangi birinden kendiniz için istediğinizi yapın

İndirme: Quiz Of Kings Apk APK

Quiz Of Kings’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir