QuickPic 7.9.7 Apk Mod for Android Download

QuickPic Mod bir Fotoğraf Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.5 puan aldı, toplam 915.532 kişi oy kullandı.

genel bakış

Hızlı, hafif ve modern! Toplam 4.6 puan alan 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından sevilen QuickPic, sevdiğiniz fotoğraflarınızı yönetmek için tasarlanmış en iyi alternatif galeri uygulamasıdır. Diğer galeri uygulamalarından önemli ölçüde daha küçüktür, ancak bunların hepsinden daha fazla güç sağlar.

Önemli

  • HD Kalitesi: Binlerce fotoğrafınızı yüksek kaliteli slayt gösterisinde anında görüntüleyin
  • Fotoğrafları Özelleştir: Duvar kağıdınızı en iyi kalitede döndürmenizi, küçültmenizi, kırpmanızı ve ayarlamanızı sağlayan dahili resim düzenleyici.
  • Depolama Desteği: Picasa, Google Drive, Dropbox, Flickr, OneDrive, Box, Amazon, Yandex, 500px, OwnCloud, Samba ve daha pek çok çevrimiçi albüm hizmetini destekler. Hatta fotoğraflarınızı belirttiğiniz bulut veya bilgisayara otomatik olarak yedekleyebilirsiniz.
  • Çoklu Medya Desteği: QuickPic’in desteklenen görüntü ve video formatları jpg, jpeg, jps, png, gif, bmp, wbmp, mpo, webp, 3gp, 3gpp, 3g2, avi, mp4, mkv, mov, m4v, mpeg, asf, divx , flv, k3g, mpg, m2ts, mts, rm, rmvb, skm, ts, wmv, webm. (Not: Bazı dosya türleri belirli cihazlarda desteklenmiyor olabilir)

İndirme: QuickPic Mod APK

QuickPic’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

QuickPic APK hakkında özet

ad QuickPic
Yayımcı Çita Mobil (Fotoğraf Editörü)
En son sürüm 7.9.7
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir