QualityTime 2.17.4.1 Apk Full Mod for Android

QualityTime hakkında özet

ad Kaliteli zaman
Yayımcı
En son sürüm 2.17.4.1
Platformlar Android 5.0
paket com.zerodesktop.appdetox.qualitytime
İndirme: original QualityTime APK

Sevgili dostlar, size en son QualityTime APK sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Verimlilik Android APP olduğunu ve 1.000.000’dan fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. QualityTime MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1, toplam 18.754 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

QualityTime, akıllı telefonunuzda ve favori uygulamalarınızda ne kadar zaman harcadığınıza ilişkin gerçek zamanlı raporları izlemenizi ve almanızı sağlayan eğlenceli, görsel olarak çekici ve kullanımı kolay bir Android uygulamasıdır.

QualityTime, saatlik, günlük ve haftalık özet raporlama seçenekleriyle toplam kullanımı, ekran kilidini ve bireysel uygulamaları izleyerek akıllı telefon etkinliklerinizin benzersiz ve derinlemesine bir analizini sunar.

Uygulama, ‘uyarılar’, ‘bir mola’ ve ‘planlı molalar’ gibi kendi zaman kısıtlamalarınızı ayarlamanıza izin veren eyleme dönüştürülebilir özellikleri kullanarak alışkanlıklarınızı engelleme yeteneği sağlar.Bu özellikler gerektiğinde kullanımınızı yönetmenize ve kontrol etmenize yardımcı olabilir.

Bu dönemlerdeki dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirgemek için “mola vermek” veya “planlı molalar” sırasında akıllı telefonunuzdan nasıl çıkarmak istediğinizi özelleştirmek için farklı QualityTime profilleri oluşturabilirsiniz. QualityTime profilleri, bildirimleri engellemeniz ve otomatik yanıt metin mesajlarıyla telefon görüşmelerini reddetmeniz için seçenekler sunar. Ayrıca, önemli kişilerden gelen çağrılara izin vermek ve bu kısıtlı dönemlerde belirli uygulamalara erişime izin vermek için istisnalar tanımlayabilirsiniz.

Önemli

 • Günlük ve Haftalık Kullanım toplam cihaz kullanımı, ekran kilidini ve en iyi uygulamaların her uygulama için harcanan zaman ve erişim sayısı – “dijital diyet” ile özeti.
 • Her sabah otomatik olarak önceki günün kullanım özeti özetini alın (devre dışı bırakılabilir).
 • Seçilen tarih için saatlik kullanım görünümüne yakınlaştırın.
 • Uygulamaya özgü kullanım geçmişi modelini zamana veya erişim sıklığına göre izlemek için herhangi bir uygulamaya dokunun.
 • Uygulamalara göre izlemeyi özelleştirin ve hariç tutun; İzlemeyi istediğiniz zaman duraklatın.
 • En iyi uygulamalar özelliğini paylaş.
 • QualityTime gösterge paneli widget’ıyla günümüz kullanım durumuna hızlı bir bakış

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.17.4.1 sürümündeki yenilikler

 1. kullanım ölçümü izlemede geliştirme kararlılığı
 2. UX / UI iyileştirmeleri
 3. Küçük hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

PLAYit – A New All-in-One Video Player 2.5.8.14 – Multifunctional and smart video player for Android Download

PLAYit – A New All-in-One Video Player v2.5.8.14 – Multifunctional and intelligent video player application …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir