Pzizz 4.9.18 Full Apk for Android

Pzizz Mod bir Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.9 puan aldı, toplam 6.753 kişi oy kullandı.

OyunTakiP.CoM uygulamasından genel bakış

En son klinik araştırmaları kullanarak (derinlemesine ayrıntılar için web sitemize bakın), uygulamanın patentli sistemi aklınızı hızla susturmak için uykuya göre optimize edilmiş müzik, seslendirme ve ses efektlerinin bir karışımı olan “rüyalar” oynatır, uyumaya, uyumaya devam et ve sonra tazelenmiş hissi uyandır.

Geceleri daha iyi uyumak veya gün boyunca inanılmaz güç şekerleme almak istiyorsanız, bu sizin için bir uygulama! Tek yapmanız gereken Pzizz App dinlemek . Optimum etkinlik için kulaklıklar / kulak içi kulaklıklar önerilir, ancak dahili telefon hoparlörünüz de çalışır.

Önemli

  • Basitlik: Bir düğmeye basarak uyku! Diğer uyku çözümlerinden farklı olarak, davranışınızı değiştirmeniz, uyku günlüğü tutmanız veya etkinliklerinizi sınırlamanız gerekmez. Sadece Pzizz’i dinleyin ve inanılmaz uykunun tadını çıkarın.
  • Yan Etkisi Yok: Tek yan etkimiz uyku! İlaçların veya takviyelerin aksine, asla olumsuz etkiler hakkında endişelenmenize gerek yoktur.
  • Çeşitlilik: Pzizz’i her dinlediğinizde sizin için eşsiz bir oturum yaratır. Bu, beyninizin aynı şeyleri tekrar tekrar duymaktan yorulmamasını sağlar ve zaman içinde etkinliğin korunmasına yardımcı olur.
  • Son derece özelleştirilebilir: Tamamen kişiselleştirilmiş bir dinleme deneyimi için uyku süresini, hacimleri, 3D efekti ve ses cinsiyetini ayarlayın.

İndirme: Pzizz Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Pzizz’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Pzizz APK hakkında özet

ad Pzizz APK
Yayımcı
En son sürüm 4.9.18
Platformlar Android 4.1
paket com.pzizz.android
İndirme: original Pzizz APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir