PUBG MOBILE 0.17.0 Apk Mod Full indir

PUBG MOBILE Mod bir Aksiyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 24.558.374 kişi oy kullandı.

Resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS sadece mobil cihazlar için tasarlanmıştır. Her yerde, her zaman ücretsiz oyna. PUBG MOBILE Mod , mobil cihazlarda en yoğun oynaması ücretsiz çok oyunculu aksiyonu sunar. Bırakın, ekipmanlarınızı kaldırın ve rekabet edin. Destansı 100 oyunculu klasik savaşlarda, yük modunda ve hızlı tempolu 4v4 ​​takım ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kalın. Hayatta kalma anahtardır ve son ayakta kalan kazanır. Görev çağırdığında, irade ateş!

Önemli

MOBİLDE ÜCRETSİZ – Unreal Engine tarafından desteklenmektedir 4. Hareket halindeyken konsol kalitesinde oyun oynayın. Çene düşüren HD grafikler ve 3D ses sunar. Özelleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet özelliği. Mobil cihazlarda en yumuşak kontrol ve gerçekçi balistik, silah davranışını yaşayın.

BÜYÜK SAVAŞ HARİTALARI – Erangel’den Miramar’a, Vikendi’den Sanhok’a kadar, boyut, arazi, gündüz / gece döngüleri ve dinamik havalarda değişen bu muazzam ve ayrıntılı savaş alanlarında rekabet edin, kentsel şehir alanlarından donmuş tundraya, yoğun ormanlara kadar her savaş alanının sırlarına hakim olun kendi stratejik yaklaşımınızı yaratmak için.

DERİNLİK VE ÇEŞİTLİLİK – 100 kişilik klasik moddan, canlandırıcı yük modu, yıldırım hızındaki Arcade ve 4v4 Takım Ölüm Maçı modlarına ve yoğun Zombi modlarına kadar. Herkes için bir şey var! Herkes için bir şey var. Solo, Duo ve 4 oyunculu takımlarda oynayın. Silahını kalbinin içeriğine ateşle! Yalnız bir kurt askeri olun ya da bir Klanla oynayın ve yardıma ihtiyaç duyulduğunda görev çağrılarına cevap verin! FPS (Birinci Şahıs Nişancı) ve TPS (Üçüncü Şahıs Nişancı) oyunları, oyundaki tüm farklı araziler için çok sayıda araç ve gerçekçi silah cephaneliği sunar. Nihai daireye doğru yolculuk yapmak için mükemmel sürüşünüzü ve parçalarınızı bulun!

DAİMA BÜYÜYORUZ – Günlük etkinlikler ve zorluklar ve PUBG MOBILE’in her zaman büyümesini ve büyümesini sağlayan yeni oyun özellikleri ve modları sunan aylık güncellemeler . Güçlü ve ciddi hile önleme mekanizmalarımız, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve dengeli bir oyun ortamı sağlar.

PUBG MOBILE Mod APK

PUBG MOBILE’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Oyunu indirmek için aşağıdaki linkleri tıkla

Pubg Mod indir

Pubg Obb indir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir