Programming Hub 5.1.5 Apk Full Mod for Android

Programlama Hub 5.1.5 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Programlama Merkezi
Yayımcı
En son sürüm 5.1.5
Platformlar Android 4.0
paket com.freeit.java
İndirme: Original Programming Hub APK

Sevgili dostlar, size Programlama Merkezi APK’sının en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Eğitim Android APP olduğunu ve 1.000.000’dan fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Programming Hub MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.7, toplam 115.803 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kodlama ve uygulamayı programlama HTML, Javascript, C, C koda öğrenmek ++, C #, vb Swift, Python, R Programlama, Java, Yapay Zeka, CSS, tek noktadan uygulamasıyla ücretsiz – “ Hub apk Programlama ”

Bu kodlama ve programlama uygulaması, araştırmalar kullanılarak ve Google uzmanlarıyla işbirliği içinde oluşturulmuştur ve programlamayı öğrenmek için mükemmel bir yol sunar. Bir uzman gibi kod yazmayı öğrenecek ve bir oyun gibi tadını çıkaracaksınız. Kolay, hızlı ve eğlenceli!

Önemli

 • Java Öğren – Java, nesne yönelimli, genel amaçlı, üst düzey bir programlama dilidir. Günümüzde Java, web uygulamaları, J2ME Uygulamaları, Gömülü Alan, Android, Büyük Veri analitiği vb.Gibi çeşitli yazılımlar geliştirmek için kullanılmaktadır.
 • C Programlama öğrenin – C programlama güçlü bir genel amaçlı dildir. Programlama konusunda yeniyseniz, C Programlama programlama yolculuğunuza başlamak için en iyi dildir.
 • C ++ öğrenin – C ++, sistem programlama, sayısal ve bilimsel hesaplama, web geliştirme, yazma derleyicileri, konsol oyunları, masaüstü uygulamaları ve benzeri her şey için neredeyse her yerde kullanılır.
 • HTML Öğren – HTML, web sayfaları ve web uygulamaları oluşturmak için standart biçimlendirme dilidir. HTML en çok çevrimiçi belgelerin biçimi olarak kullanılır, örneğin web sayfaları.
 • Javascript’i Öğrenin – JavaScript, çoğu tarayıcı tarafından çalıştırılan bir web programlama dilidir. Programming Hub ile bir Javascript uzmanı olmak için Javascript eğitimlerini bulabilirsiniz.
 • Learn R Programlama: R, istatistiksel analiz, grafik gösterimi ve raporlama için bir programlama dili ve yazılım ortamıdır.

İndir Programlama Merkezi APK Apk Son sürüm

Programming Hub’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

5.1.5 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni Test ve İnceleme modülü eklendi
 2. Profesyonel yükseltme sorunları giderildi
 3. Tasarım geliştirmeleri
 4. Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri
 5. Yeni kurs modülleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir