Pro Guitar Tuner 3.1.5 Apk- Mod for Android Download

Pro Gitar Tuner Mod Müzik ve Ses Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 75.764 kişi oy kullandı.

genel bakış

ProGuitar’ın popüler çevrimiçi gitar tunerinin arkasındaki ekip tarafından geliştirildi.

Android’de size en iyi Gitar Tuner Uygulamasını getirmek için çok çalışıyoruz. Arayüz proguitar.com’daki tunere benzer, ancak Android için optimize edilmiştir.

Önemli

Pro Guitar Tuner, sıradan bir gitar tuneri gibi çalışan ancak Android cihazınızda çalışan kromatik bir tunerdir.

Uygulama, dahili mikrofon, kulaklık, gitar klipsinden veya başka bir harici mikrofondan gerçek zamanlı olarak sesi dinler ve analiz eder. Gitar tonlaması için en iyi arkadaşınız olacak kadar doğru! Pro Guitar Tuner, dünya çapında profesyonel gitar yapımcıları, gitar tamir atölyeleri ve müzisyenler tarafından kullanılmaktadır.

Pro Guitar Tuner kromatik olduğu için çoğu telli enstrümanı ayarlayabilirsiniz.

Gerçek enstrümanların yüksek kaliteli örnekleri de dahildir (yani, tercih edilirse kulakla ayarlayın!). Gitar, ukulele, mandolin, bas, balalayka, keman ve daha fazlası için farklı ayarlardan oluşan büyük bir kütüphane, enstrümanınızın daha fazla nitelik ve özelliklerini bulmayı kolaylaştırır.

İndirme: Pro Guitar Tuner Apk APK

Pro Guitar Tuner’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Pro Guitar Tuner APK hakkında özet bilgi

ad Pro Gitar Alıcısı
Yayımcı ProGuitar
En son sürüm 3.1.5
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir