Prey Day 1.115 Apk +Full Mod for Android + Data

Prey Day: Survival Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 66.338 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Hayatta kalma oyunu Prey Day apk kıyamet sonrası bir dünyada ayarlanır: 2033’te dünya neredeyse tüm insanları yok eden bilinmeyen bir enfeksiyon salgını gördü.

Prey Day Mod – kıyamet dünyasının büyük şehrinde gerçekleşen çevrimiçi hayatta kalma oyunu. Bilinmeyen bir virüs, nüfusun büyük bir kısmını yok etti ve sadece bir avuç kurtulan bıraktı. Sakinlerin çoğu zombilere dönüştü veya virüsün etkisi altında mutasyona uğradı. Boş sokakların labirenti arasında, hayatta kalanlar, zombi ordularına direnmek ve akrabaları bulmak ve enfeksiyonun nedenini keşfetmek için dışarıda gizlice dolaşmak için kampları güçlendiriyor.

Kaderi bu olaylarla doğrudan ilgili olan az sayıdaki hayatta kalanlardan birisiniz. Açlık ve susuzlukla başa çıkın, hayatta kalanların kamplarını arayın, toplanan malzemelerden kendi barınaklarınızı inşa edin. Görevleri tamamlayarak enfeksiyonun nedenlerini araştırın. Eşsiz zırh ve silah üretmek için Şehrin en karanlık köşelerini keşfedin. Ulaşılması zor alanlara erişim sağlayacak araçlar oluşturun.

Taşınan ganimetler için açgözlü olan diğer sağ kalanlarla yüzleşin. Zombiler ve sokaklarda saklanan diğer oyuncularla kolay av için avlanmak için çevrimiçi bölgelerdeki diğer oyuncularla birleşin. Şehrin en tehlikeli bölgelerine gitmek için arkadaşlarınızı toplayın.

Önemli

 • Prey Day kesmek dünyası , bir enfeksiyon dalgası tarafından yok edilen bütün bir şehirdir. Gerçek hayatta kalanlar – diğer hayatta kalanlar tarafından doldurulur. Karşılaştığınız herhangi bir oyuncuyla iletişim kurabilir, bir gruba katılabilir veya ganimetlerini almak için onlara karşı savaşabilirsiniz.
 • Güçlü bir klandaki diğer oyuncularla birleşin, nadir öğeleri bulacağınız ve yeni zanaatların kilidini açacağınız klan yerlerine erişim açın. Klanınızla birlikte terk edilmiş bir askeri sığınağı canavarlardan temizleyebilir, içinde bir klan üssü kurabilir ve sokaklarda gerçek askeri eylemlere başlayabilirsiniz.
 • Yolculuğunuzda toplanan çeşitli eşyalardan yeni silahlar ve teçhizatlar üretebilirsiniz. İşçiliği becerileri kendi barınağını inşa etmene ve onu tuzaklarla diğer oyunculardan korumanıza izin verir!
 • Görevleri tamamlayarak veya sadece Harbortown’u keşfederek, şehir metrosuna inen, şehrin kenarındaki dağlara ve milli parklara seyahat eden bir dizi maceraya atılırsınız.
 • Prey Day’in hayatta kalması zordur – farklı hayatta kalma yöntemleri ve yöntemleri olabilecek oyuncularla dolu tehlikeli bir dünyadır. MMO ve RPG oyunlarının en iyi geleneklerinde rakiplerle iletişim kurun, birleştirin, karşı çıkın ve yok edin!

İndirme: Prey Day: Survival Apk Full MoD

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Prey Day: Survival’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod indir OBB indir

Prey Day: Survival OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Zombie.survival.online.craft” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Posta arayüzü daha kompakt hale getirildi, hücreleri birleştirme yeteneği eklendi.
 2. Açık artırmadaki öğeleri profil kimliğine göre aramak artık mümkün.
 3. Geliştirilmiş klan ödülleri.
 4. Açık artırmadaki mevcut lot sayısı 5’e yükseldi.
 5. Karaborsada ürün satmadan önce bir uyarı eklendi.
 6. PVP konumlarında düşmanın cesedinin ortadan kaybolması ile kritik bir hata düzeltildi.
 7. Karakterin dostça bir paketten alınan cephaneyi kullanamadığı bir hata düzeltildi.

Prey gün: hayatta kalma hakkında özet APK

ad Av günü: hayatta kalma APK
Yayımcı
En son sürüm 1,115
Platformlar Android 4.1
paket zombie.survival.online.craft
İndirme: Orijinal Prey Day: Survival APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir