[Premium] PPSSPP Gold 1.9.4 Apk + Mod for Android Full

PPSSPP Gold Mod bir Aksiyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 14.901 kişi oy kullandı.

genel bakış

Ekstra özelliklerle yüksek tanımlı Android cihazınızda PSP oyunları oynayın!

Önemli

PPSSPP, Android için en iyi, orijinal ve tek PSP emülatörüdür. Çok fazla oyun çalıştırıyor, ancak cihazınızın gücüne bağlı olarak hepsi tam hızda çalışmayabilir.

İndirme: PPSSPP Gold Mod APK

PPSSPP Gold’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Bazı ek dokunmatik ekran ve kilitlenme düzeltmeleri sağlar ve ayarlar menüsünün görünmez olmasıyla ilgili nadir bir sorunu giderir.

PPSSPP Gold hakkında özet APK

ad PPSSPP Altın
Yayımcı Henrik Rydgård
En son sürüm 1.9.4
Platformlar Android 2.3.3
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir