[Premium] Empire Warriors 2.2.5 Apk +Full Mod for Android

Empire Warriors Premium Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 93.710 kişi oy kullandı.

genel bakış

Eğer kule savunma oyunları ve strateji oyunları hayranı iseniz, Empire Warriors Premium Mod ‘zorlu oyunlar’ klasöründe kaçırılmaması gereken bir bağımlılık yapıcı oyun. Güçlü kahramanlar, eşsiz kuleler, destansı mücadeleler ve bu kule savunma oyunlarında ücretsiz olarak sunulan komik anlarla Empire Warriors Premium, talebinizi karşılayacak. Ne için bekliyorsun? Artık zamanını boşa harcama!

Önemli

  • Barrack Tower, yolu kapatmanıza ve düşmanları yok etmenize yardımcı olmak için Endia’nın cesur şövalyelerinin liderliğindeki güçlü savaşçıları eğitiyor.
  • Okçu Kulesi, fiziksel hasar verir ve yakındaki kulelere faydalı güçlendirmeler getirir.
  • Endia’nın en iyi sihirbazları tarafından kontrol edilen Sihirli Kule, yüksek büyü hasarı, düşmanları debuff etme ve müthiş ejderha çağırma yeteneğine sahiptir.
  • Endia krallığının güçlü silahı olan Golem Kulesi, düşmanlara dev kaya fırlatabilir ve büyük hasar verebilir.
  • Güçlü efsane kahramanları kontrol edin: şimdi imparatorluğu herhangi bir görevde korumak için bir seferde 3 kahraman seçebilir ve kontrol edebilirsiniz!
  • Her kahramanın aktif bir yeteneği ve 3 pasif yeteneği vardır. Kahramanları yükselterek güçleri büyük ölçüde artacaktır.

İndirme: Empire Warriors Premium Apk APK

Empire Warriors Premium’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Dengelemeyi geliştirin
  2. Bazı küçük hataları düzeltin

Empire Warriors Premium hakkında özet APK

ad Empire Warriors Premium Modu
Yayımcı ZITGA VİETNAM. JSC
En son sürüm 2.2.5
Platformlar Android 4.1
paket com.zitga.empire.warriors.td.tower.defense
İndirme: Orijinal Empire Warriors Premium APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir