[Premium] Bronze Age 2.0.93 Full Apk for Android

Bronze Age hakkında özet

ad Bronz Çağı
Yayımcı
En son sürüm 2.0.93
Platformlar Android 4.0
paket air.com.clarusvictoria.preciv.ba
İndirme: Orijinal Bronz Çağı APK

Sevgili dostlar, size Bronz Çağı APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Bronz Çağı MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1 puan aldı ve toplam 281 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Medeniyet Öncesi Taş Devri ve Medeniyet Öncesi Bronz Çağı Apk 2013 yılında yayınlanan iki klasik oyundur . Geçtiğimiz yıllarda, oyuncular onları yirmi milyondan fazla oynadı, yüz altmış milyondan fazla bina inşa etti, dört yüz milyondan fazla baskına direndi ve seksen trilyondan fazla kaynağı mayınladı. Şu an onlardan biri olabilirsin!

Önemli

30’dan fazla etkinlikle geliştirilmiş basit ve kullanımı kolay kaynak yöneticisi. Buz Devri, doğal afetler, düşman baskınları, savaşlar, göçebeler, iktidar hanedanlığındaki değişiklikler, dini liderler ve popüler isyanlar – hepsi halkınızın yükseliş tarihine kazınacak. Ve bir meydan okuma arıyorsanız, giderek daha güçlü düşmanlara karşı yeni hayatta kalma modumuzu deneyebilirsiniz.

Yangına hakim olmaktan yasalar oluşturmaya kadar 60’tan fazla teknolojiyi araştırmak sizi her dönemin arka planına sokacaktır. Antik dünyanın mimarisinden çizilen 20’den fazla tarihi bina inşa edebilirsiniz. Ve Taş Devri kampanyasını oynarken, insanlığın Australopithecus’tan Homo sapiens’e evrimini takip edebileceksiniz.

Download indirme linkleri

 Oyunun tam kurulum dosyasını doğrudan bağlantı ile indirin – 26 MB

 

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir