Power Rangers: Legacy Wars 2.9.0 Apk Mod for Android Full

Power Rangers: Legacy Wars Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 339.953 kişi oy kullandı.

genel bakış

Uzay cadı Rita Repulsa, Morphin Grid’i enfekte ederek sanal canavarlar ve onun adına savaşmak için programlanmış Ranger klonları yarattı. Kendi küratörlüğünden efsanevi Power Rangers ve kötü adamlardan oluşan kendi ekibinizle savaşın! Yeni Rangers’ın kilidini açın, en iyi savaşçılarınızı yükseltin ve Rita’yı yenmek için en iyi takımı oluşturun ve Morphin Grid’i kaydedin.

Önemli

  • Gerçek zamanlı PvP’de gerçek oyunculara karşı strateji oluşturun, atlayın ve savaşın ve film ve TV şovundaki ünlü yerlerden farklı arenaların kilidini açın!
  • En sevdiğiniz Power Rangers ve onların ikonik hareketlerini hiç olmadığı kadar görüntüleyin. Muhteşem görseller ve animasyonlar ile tam gelişmiş 3D karakter modelleri!
  • Yeni Rangers’ın kilidini açın ve yeni Power Power Rangers filminden klasik Rangers’a ve Power Rangers’ın çoklu evreninden kötü adamlara kadar 40’tan fazla savaşçı toplayın!
  • Sizin için savaşacak en iyi takımı oluşturun. Nihai ekibinizle dünyanın dört bir yanından en iyi oyunculara meydan okuyabilirsiniz!
  • Kazanan çizgilerinizi ve savaş istatistiklerinizi artırmak için savaşlar, görevler ve daha fazlası aracılığıyla kazanılan Zeo Shards ile en iyi savaşçılarınızı yükseltin!
  • Taktikleri, stratejileri ve kombinasyonları paylaşmak, sohbet etmek ve takas etmek için ittifaklar kurun! Diğer üyelerden öğrenmek ve en sevdiğiniz oyuncuları takip etmek için tekrarları izleyin.

Ne var ne yok

Rita’nın şebekedeki gücü daha da güçleniyor ve konsantre güç bağlantılarında kendini gösteriyor. Izgaradaki tutuşunu zayıflatmak için bu bağları yok edin ve tuzağa düşmüş Zeo Kırıkları serbest bırakın! Çaldığı harçları kurtar ve onları iyi güçler için kullanabilirsin.

Tarzla savaşabilmeniz için karakter kaplamalarını makyaj malzemeleri olarak tanıtıyoruz. Bu güncelleme, Mighty Morphin Power Rangers sezonundan Tommy, Jason ve Trini’nin 90’lı kıyafeti ile başlıyor.

İndirme: Power Rangers: Legacy Wars Apk MOD

Power Rangers: Legacy Wars’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir