Poppin icon pack 1.6.9 Apk – Mod for Android Download

Poppin simge paketi Mod Kişiselleştirme Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.9 puan aldı, toplam 709 kişi oy kullandı.

genel bakış

Poppin simge paketi TAM SÜRÜMÜNDE teslim edilir, “uygulama içi satın alımlar” bağışlar için ayrılır, bu da ücretli bir özellik olmadığı anlamına gelir.

Poppin simgeleri High Definition çizilir, kalitenizi kaybetmeden Launcher’ınızla boyutu artırabilir veya azaltabilirsiniz.

Tüm simgeleri elle çizerek Poppin simge paketini tasarladım. Bu ona özgünlüğünün çoğunu verir. Biraz mizahla bir karikatür tarzı.

İndirme: Poppin icon pack Apk Full

Poppin simge paketini indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Daha fazla simge, şimdi 2280+
  2. Bazı eksik bileşen bilgilerini düzeltin, gecikme için özür dileriz.
  3. Geliştirilmiş kontrol paneli.

Poppin simge paketi hakkında özet APK

ad Poppin simge paketi
Yayımcı Bludocs
En son sürüm 1.6.9
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir