Poly Star: Prince story 1.12 Apk + Unlimited Mod for Android Full

Poly Star: Prens hikayesi Mod Macera Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 1.720 kişi oy kullandı.

genel bakış

‘Poly Star’ın güzel kozmik yolculuğu! Güzellik ve gizemin iyileştirici bir hikayesi! Hikayede güzel hayvanları ve binaları toplayın!

Beyin eğitimi için harika bir oyun. Basit ve kolay 3D poli-sanat. Gece yıldızlarının hikayelerini dinlemek için 3D poli-bulmacaları eşleştirin.

Önemli

  • Bir gece, geniş bir çölde iniş yaptıktan sonra. Çölde tanıştığınız genç bir çocuk onun seyahat hikayesini başlatır. Güzel gece gökyüzünde çeşitli yıldızların hikayelerini dinleyin.
  • Kolay kontrollerle güzel 3D çoklu bulmaca oyunlarının tadını çıkarabilirsiniz. Oyun basit ve öğrenmesi kolaydır.
  • Parçaları eşleştirmek ve görüntü almak için güzel 3D bulmaca döndürün! Güzel bir sanat kitabı almak için hepsini tamamlayın.
  • Küçük Prens hikayesini hatırlıyor musunuz? Küçük Prens’in seyahat hikayesini dinlemek için bulmacaları tamamlayın.
  • ‘Poly Star’ daki insanların hikayelerini dinleyin ve gezegenlerini tamamlayın. 3D bulmacaları eşleştirin ve kendi gezegeninizi tamamlamak için hikayelerini dinleyin.
  • Yatıştırıcı müzik dinlerken güzel görüntüleri tamamlarken stresli günleri unutmanıza yardımcı olan büyülü bir oyun. Gezegenleri dolaşın ve masallarını dinleyin.

İndirme: Poly Star: Prince story Apk APK

Poly Star: Prince hikayesini indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Ne var ne yok

  1. Kullanıcı arayüzü kolaylık iyileştirmeleri
  2. Hatalar düzeltildi

Mod İndir

GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir