Poker Arena 2.04.82 Apk + Mod for Android Full

Poker Arena Mod Kartlı Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 54.292 kişi oy kullandı.

Genel bakış

Eliniz hazır – hemen poker oynamaya başlayın!

Arkadaşlarınızı alın ve onlarla şaşırtıcı derecede bağımlılık yapan Texas Hold’Em poker oynayın, tıpkı gerçek bir poker kumarhanesinde olduğu gibi muhteşem grafikler ve kullanıcı dostu arayüz ile işleyin!

Oyun içi sohbet yoluyla kazanın, blöf yapın ve diğer poker oyuncularıyla konuşun! Ve elbette, onlara poker hediyeleri ve hediyeler verin!

Texas Holdem poker kurallarına aşina değil misiniz? Problem değil! Poker Arena hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için harika çalışıyor! Poker kombinasyonları tablosu ve mevcut poker elinizin gücünün görsel demosu ile birlikte öğretici ve sanal asistan!

Son olarak, Poker Arena’yı çevrimdışı oynayabilirsiniz: “Trixie’nin Hikayesi” adlı dramatik tek oyunculu poker kampanyasında veya Eğitim modunda sanal poker rakiplerine karşı yarışarak poker becerilerinizi geliştirin!

Buradan Android cihazlarınız için Poker Arena modunun resmi sürümünü indirebilirsiniz.

Önemli

  • 7/24 binlerce poker oyuncusu mevcut!
  • Her gün oynamak için bonus poker fişleri!
  • Haftalık Texas Hold’em poker turnuvaları!
  • Bir sürü poker hediyesi ve hediyesi!
  • Tek oyuncu ve Eğitim modu çevrimdışı!
  • Yeni başlayanlar için öğretici ve kullanışlı ipuçları!
  • Oyun içi sohbet!
  • Mevcut poker el gücünüz için görsel demo!
  • Yerleşik poker kombinasyonları tablosu!
  • Düzenli güncellemeler ve geliştirmeler!

İndirme: Poker Arena Mod APK

Poker Arena’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir