Pokémon Masters 1.8.5 Apk +Full Mod for Android

Pokemon Masters Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 288.266 kişi oy kullandı.

genel bakış

Pokémon dünyasında yeni bir maceraya başlayın! Yepyeni Pasio adasını keşfedin!

Önemli

Pasio’da Pokémon Masters League adında 3’e 3 savaşlar düzenleniyor. Ünlü eğitmenlerle savaşarak şampiyon olmayı hedefleyin ve yolda bir arkadaş grubu hayal edin!

Rakiplerinizin zayıf yönlerini hedeflemek ve büyük hasar vermek için üç Eğitmen ve Pokémon’ları ile bir takım oluşturun!

Tüm dünyadaki arkadaşlarınla ​​eşli oyunun tadını çıkar! Eşli oyunda, üç oyuncu eğlenceli ve heyecan verici savaşlar için bir araya geliyor! Muzaffer olmak için birlikte çalışın!

İndirme: Pokemon Masters Apk APK

Pokemon Masters’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Pokemon ustaları hakkında özet APK

ad Pokemon Ustaları
Yayımcı DeNA Co. Ltd.
En son sürüm 1.8.5
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir