PlusMe Camera 1.5.1.3 Apk – Mod for Android Full

PlusMe Mod bir Fotoğraf Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 227.207 kişi oy kullandı.

genel bakış

Eskiden BeautyPlus Me olarak bilinen bu hafif uygulama, telefonunuzda daha az yer kaplıyor ve Hintçe, Marathi, Tamil, Gucerat dili, Bengalce, Telugu, Kannada gibi 12 bölgesel dilde mevcut.

En iyi filtreler, eğlenceli efektler ve güzelleştirme araçlarıyla en kolay fotoğraf düzenleme ve paylaşma uygulaması.

Önemli

Hareket halindeyken güzel fotoğraflar çekmenize yardımcı olan inanılmaz filtreler! PlusMe hayatınızdaki tüm değerli anları yakalamanıza ve hatırlamanıza yardımcı olur.

Çok çeşitli güzelleştirici özellikler arasından seçim yapın. Lekeleri yumuşatıp bulanıklaştırabilir ve fotoğraflarınızı kolaylıkla rötuşlayabilirsiniz. Hayatınızın en güzel versiyonunu paylaşmanın zamanı geldi!

Dünya çapında 900 Milyondan fazla kullanıcısı olan Meitu, önde gelen bir güzellik ve yaşam tarzı uygulaması geliştiricisinin yanı sıra mobil video ve fotoğrafçılığında küresel bir yenilikçidir. Us.meitu.com adresinde daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Size iyileştirmek ve size en iyi hizmeti sunmak için PlusMe, cihaz kimliğiniz dahil sınırlı kullanıcı bilgileri toplar. Kullanıcı verileri için en yüksek şifreleme ve gizlilik korumasını sağlıyoruz ve bu bilgileri herhangi bir ticari amaçla kullanmıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın.

İndirme: PlusMe Mod APK

PlusMe’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

PlusMe APK hakkında özet

ad PlusMe
Yayımcı Meitu (Çin) Sınırlı
En son sürüm 1.5.1.3
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Vopor Icon Pack 15.2.0 Apk Full Mod for Android

Vopor Icon Pack hakkında özet ad Vopor Icon Pack Yayımcı Vertumus En son sürüm 15.2.0 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir