Plumber 3 1.6.4 Full Apk Mod for Android

Plumber 3 hakkında özet

ad Tesisatçı 3
Yayımcı
En son sürüm 1.6.4
Platformlar Android 4.4
paket com.Appholdings.Plumber3
İndirme: original Plumber 3 APK

Sevgili dostlar, size Tesisatçı 3 APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyunbtakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Tesisatçı 3 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 84.668 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Tesisatçı oyununun yeni versiyonu burada. 300 yeni seviye ile Tesisatçı 3, sadece boru hatlarını monte etmeniz gereken ünlü bağlantı oyununu oynamanın yeni yoludur.

Teknoloji her zamankinden daha gelişmiş gibi görünse de, geleneksel el sanatları birkaç on yıl önce eğlenmek için kullandıkları büyüyü ve büyüyü kaybediyor. Çocuklar olarak herkes itfaiyeci, polis ya da tesisatçı olmak istiyordu. Bugünlerde, en azından Tesisatçı 3 oynamaya başlayana kadar, hayalinizdeki işin sıhhi tesisatla ilgili olmadığına bahse girerim!

Önemli

Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, göreviniz boruları bağlayarak ve boru hattından başarılı bir akışa izin vererek sızıntıları ve su baskınlarını önlemektir. Fiziksel bir çaba yerine, sorunlara boğulmak istemiyorsanız bazı mantık becerileri göstermeniz gerekecektir.

Tesisatçı 3, bir bütçeniz olduğundan ve bunu akıllıca kullanmanız gerektiğinden, mantığınızı, çalışma disiplininizi ve kaynakları yönetme verimliliğini test eder. Amacınız, enerji kaynağı ile fabrika arasında, daha az harcama yaparak, kullanılabilir bir yol bulmaktır. Boruyu her hareket ettirdiğinizde banka bakiyenizin düştüğünü göreceksiniz. Öte yandan, her yeni meydan okumayı çözdüğünüzde zorluk artacaktır. Tüm bu bedlamlara sadece büyük bir Tesisatçı hakim olacak!

En son sürümü indirin

Tesisatçı 3’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.6.4 sürümündeki yenilikler

Appodeal SDK, Google Politikasına uyacak şekilde güncellendi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir