[Platinum] AccuWeather 6.7.10 Unlocked Full Apk Paid (Without Ads) Mod for Android

AccuWeather hakkında özet

ad AccuWeather
Yayımcı
En son sürüm 6.7.10
Platformlar Android 4.0
paket com.accuweather.android
İndirme: orijinal AccuWeather APK

Sevgili dostlar, size AccuWeather APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Android ve 50.000.000’dan fazla cihaza yüklendi. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. AccuWeather MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 2.405.907 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Güvenebileceğiniz üstün doğruluk ™ ile AccuWeather Uygulaması ile canlı hava durumu tahminleri ve doğru fırtına uyarıları alın .

İsteğe bağlı olarak doğru hava durumu tahminleri, gerçek zamanlı uyarılar ve şiddetli hava durumu uyarıları mevcuttur. Bugünün hava tahminlerini, kasırga güncellemelerini, canlı fırtına radarını ve çok daha fazlasını alın!

Fırtına mevsimi geliyor, ancak AccuWeather apk’den gelen hava durumu uyarıları doğruluklarında üstündür, bu da güvende kalmanıza yardımcı olacağımız anlamına gelir. Günlük hava durumu tahminlerine veya canlı uyarılar ve doğru hava tahminleriyle havadaki ani ciddi değişikliklere hazırlıklı olun. Rüzgar, sıcak hava dalgası ve hatta bir kasırga olsun, AccuWeather hava durumu radarı ile bir adım önde kalabilirsiniz .

Bu apk sürümü, Reklamlar kaldırıldığında indirilebilir.

Önemli

  • Dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak kişiselleştirebileceğiniz yerel tahminler.
  • Bugünün hava durumu ve sonrası. AccuWeather’ın hava radar teknolojisi ile herhangi bir yaz güneşi veya şiddetli hava durumu uyarılarına hazır olduğunuzdan emin olmak için 15 gün öncesine bakın.
  • Canlı hava, dakika dakika! En güncel hava durumu uyarıları için MinuteCast® hava durumu izleyicisini deneyin.
  • Hava tahmini, AccuWeather’ın haber ekibindeki trend videolarla hayata geçirilir.
  • Günlük tahmin güncellemeleri tercihlerinize göre filtrelenir. Size uygun olmayan hava durumu uyarılarını gizleyin.

En son sürümü indirin

AccuWeather’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

6.7.10 sürümündeki yenilikler

  1. Bu güncelleme hata düzeltmeleri içerir.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir