Plants vs Zombies 2 Free 8.2.2 Apk Full Mod for Android

Bitkiler vs Zombies 2 hakkında özet 8.2.2 APK + Mod for Android

ad Bitkiler vs zombi 2
Yayımcı
En son sürüm 8.2.2
Platformlar Android 4.1
paket com.ea.game.pvz2_row
İndirme: original Plants vs Zombies 2 APK

Sevgili arkadaşlar, size OBB ile Bitkiler vs Zombies 2 APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Casual Android Oyun ve 100.000.000’dan fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Plants vs Zombies 2 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.4, toplam 6.553.006 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Zamanın başlangıcından günlerin sonuna kadar komik zombi lejyonlarıyla tanıştığınız, selamladığınız ve yendiğiniz ödüllü hit aksiyon strateji macerasını oynayın. İnanılmaz bitkilerden oluşan bir orduyu bir araya getirin, Bitki Besinleri ile güçlendirin ve beyninizi korumak için nihai planı tasarlayın.

Önemli

Lava Guava ve Laser Bean gibi yaratıcı çiçekçiler de dahil olmak üzere yüzlerce diğer bahçe hotshots ile birlikte Ayçiçeği ve Peashooter gibi favori çim efsanelerini toplayın. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp gibi her seferinde devasa bir zombi dizisi ile ayak parmağınızı kaçırın – beyninizi yaygın Zombi Tavuklarından korumak zorunda kalacaksınız!

Oynarken Tohum Paketleri kazanın ve onları güçlü bitkilerinizi beslemek için kullanın. Saldırıları güçlendirin, savunmaları ikiye katlayın, ekim süresini hızlandırın ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanın. Bu zombilerin çim gittiğinden emin olmak için bitkilerinizi güçlendirin!

Zombi dayak stratejinizin en iyisi olduğunu mu düşünüyorsunuz? Arena’da diğer oyuncularla karşılaştığınızda dikim becerilerinizi test edin. Arenaya girin ve benzersiz seviyelerde en yüksek puanı almak için diğer oyunculara karşı yarışın. Liderlik tablolarında zirveye çıkmak, Ligler boyunca seviye atlamak ve nihai bahçe koruyucusu olmak için paralar, piñatas ve daha fazlasını kazanın.

Eski Mısır’dan Uzak Gelecek ve ötesine kadar 11 çılgın dünyada savaşın. 300’den fazla seviye, ultra zorlu sonsuz bölgeler, eğlenceli mini oyunlar ve günlük Piñata Party etkinlikleri ile her zaman tamamlanması gereken yeni bir zorluk var. Artı, en iyi savunmanızı hazırlayın – Dr. Zomboss sizi her dünyanın sonunda götürmek için bekliyor!

İndirme: Plants vs Zombies 2 APK Full Son sürüm

Plants vs Zombies 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir 

OBB’yi indir

Plants vs Zombies 2 OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.ea.game.pvz2_row” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.2.2 sürümündeki yenilikler

 1. Yağlı Zeytin Çukuru da dahil olmak üzere radikal yeni bitkiler
 2. Penny’nin Takip Modu için Karanlık Çağlar Dünyasında yeni avantajlar, seviyeler ve ödüller
 3. Daha fazla Sezon etkinliği ve ödülü
 4. Ayrıntılı Epik Görevler ve Pinata partileri
 5. Strawburst’un dönüşünü ve özel satışları içeren Yaz Geceleri etkinliği
 6. Hayranların sevdiği Mevsim bitkilerini içeren Şampiyon Patlama Sezonu
 7. Çiçekli sepet düzeltmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir