Plague Inc 1.16.3 Apk Mod Tüm kilitler açık

Söz, Plague Inc hakkında hemen hemen her şeyi özetledi . Ünlü Android oyunu bizi, kötü adamın (ne?), Dünyayı ele geçirmeye ve tarih öncesi formuna geri getirmeye çalıştığınız fütüristik bir dünyaya götürüyor. Kapsamlı incelememizle oyun hakkında her şeyi öğrenin.

Hikaye

Oyunda milyonlarca insanı öldürme yeteneğine sahip ölümcül virüsler geliştirip yayarak insanlığa karşı plan yapan çılgın bir dahi olarak oynayacaksınız. Farklı teknolojileri araştırmanın yanı sıra, insanlığı ve dirençlerini yenmenize yardımcı olacak inanılmaz planlar hazırlayın. Oyun, görevlerinizde size yardımcı olmak için farklı vebaların yanı sıra farklı yayma yöntemleri ve taktikleri içeriyor.

Oynanış

İşte bu oyun hakkında kesinlikle seveceğiniz birkaç harika özellik:

Akıllı AI ile gerçekçi oyun

Oyun, bir hastalık salgını meydana geldiğinde etkili bir yönetim sağlayan gelişmiş bir AI sistemine sahiptir. Bu, oyunu önemli ölçüde daha zor hale getirir, ancak oyunu daha zorlu ve ödüllendirici bulacaksınız. İnsan ve makine arasındaki savaşta kimin kazanacağını görmek için planlarınızı dikkatli ve akıllıca planlayın.

Yararlı ve kullanışlı oyun içi eğiticiler

Ve oyunu daha hızlı tanımanıza yardımcı olmak için oyun içi ilerlemenizi takiben kısa ve faydalı eğitimler eklenir. Oyunun her aşamasında, tam olarak ne yapacağınızı ve nasıl yapacağınızı bileceksiniz. Bu, tek amacı hedeflerinize ulaşmanızı durdurmak olan akıllı AI ile başa çıkmada çok yardımcı olur.

Farklı hastalık türleri

Oyunda mevcut 12 farklı hastalık türü ile, oyuncular en iyi sonucu elde etmek için belirli saldıran yerler için belirli bir tür seçebilirler. Her hastalığın kendi gücü ve özellikleri vardır, bu da onları belirli kişiler için son derece ölümcül yapar.

Hastalıkları yaymak için farklı taktikler

Ve yaymak için doğru hastalıkları seçtiğinizde, hastalıkları etkili bir şekilde yaymak için taktikler geliştirmenin zamanı geldi. Ancak, AI sizi durdurmak için elinden gelen her şeyi yapardı. Bu nedenle, üstünlük kazanmak için düşmanınızı incelemelisiniz. Sonuçta, AI programlanmış ve ne istersen düşünmek için özgür zihnine sahipsin.

Yararlı kaydetme ve yükleme özelliği

Kampanyanız sırasında basit bir hata yapılır ve tüm savaşı kaybedersiniz. Bu nedenle, herhangi bir kritik karar vermeden önce oyununuzu kurtarmanız akıllıca olacaktır, çünkü yanlış hesaplamalar durumunda bundan yararlanabilirsiniz.

Bununla birlikte, oyun, kaydetme ve yükleme özelliğini, oyunun herhangi bir aşamasında ilerlemenizi kaydetmenizi sağlayarak her kampanya için kolay ve kullanışlı hale getirmek için yararlıdır.

Birçok ülkeye bulaşacak

Ölümcül hastalıklarınızı yaymak için dünyanın dört bir yanından 50’den fazla ülke ile oyunla çok eğleneceksiniz. İnsanlığa hükmedin ve New York, Londra, Paris, Tokyo, Pekin ve daha fazlasını içeren ünlü şehirleri tarih öncesi kökenlerine çevirin.

Veba için farklı özellikler geliştir

Farklı vebaların geniş koleksiyonunun yanı sıra, virüslerinizin veya bakterilerinizin daha gelişmiş bir forma dönüşmesini sağlayarak onlara daha iyi özellikler kazandırabilirsiniz. Bu, bir bölgenin başarılı enfeksiyon olasılığını büyük ölçüde artıracaktır. Bu beceriden iyi bir şekilde yararlandığınızdan emin olun.

İzlenebilir skorbordlar ve başarılar

İlerlemenizi takip etmek için, kaç kişiyi öldürdüğünüzü, düşmüş ülkelerin sayısını vb. Görmek için puan tablolarına ve başarı panellerine sahip olacaksınız. Bu, oyun içi ilerlemenizi kontrol etmenize ve size tam başarılarla müthiş ödüller vermenize yardımcı olur.

Bölgeleriniz için farklı diller

Oyun, İngilizce kullanıcı değilseniz bunu son derece yararlı hale getirecek en tanınmış dilleri içeriyor. Şu anda, oyun zaten İngilizce, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, İtalyanca, Fransızca, Japonca, Korece, Rusça’yı destekliyor ve gelecek güncellemelerle sayı artmaya devam edecek.

Sık güncellemeler

Oyunu daha iyi hale getirmek ve deneyimlerinizi geliştirmek için geliştiriciler Plague Inc için sürekli yeni güncellemeler yayınladı . Oyun şimdi yeni vebalar, oyun modları aldı ve yakın gelecekte birçok yeni özelliğin gelmesi bekleniyor.

Yüklemek ücretsiz

Yüklemeyi ciddiye almanızı sağlayacak bir başka faktör de oyunun tamamen ücretsiz olması ve Google Play’de istediğiniz zaman indirebilirsiniz . İhtiyacınız olan tek şey iyi bir İnternet bağlantısı ve yetenekli bir Android cihazıdır. Bununla birlikte, oyun hala oyunun tadını çıkarmayı biraz rahatsız edebilecek birkaç uygulama içi satın alma içeriyor.

Veba Kesmek

Daha önce de belirtildiği gibi, uygulama içi satın alımlarla, bütçe oyuncuları için oyun daha az erişilebilir hale geliyor, çünkü herkes en son teknolojileri veya biyo-silahları satın alamıyor. Bu nedenle, Android oyuncularına yardımcı olmak için bu hack sürümünü yaptık. Oyuncunun sınırsız paraya ve teknolojilere erişmesine izin verecektir. Dolayısıyla, kampanyalarınız için iyi hazırsınız.

Tek yapmanız gereken web sitemize erişmek ve Plague Inc APK dosyasını bulmak, oynamaya başlamak için cihazınıza indirip yüklemektir.

Grafik

Oyun, gevrek ve ayrıntılı görüntülerle etkileyici HD grafiklere sahiptir. Temalar ayrıca ilerlemenize uyacak şekilde dikkatle seçilir. Kırmızı renk, kan ve kan, her şeyin çok korkutucu ve korkutucu görünmesini sağlar. İnsanlığı yok ederek dünyayı kurtarma idealine takıntılı gerçek bir kötü adammışsınız gibi geliyor.

Ses

Oyun, hikayeleri ve her eyleminizi takip eden ilişkilendirilebilir ses efekti ve oyun içi müziğe sahiptir. Bunun da ötesinde, ses efektleri de oyundaki her olayla gerçekçi bir şekilde tasvir ediliyor. Veba ile onları yok ederken yardım için çığlık atan insanların sesini duyabilirsiniz.

Download Plague Inc Mod latest 1.16.3 Android APK

Harika grafikler, ses efektleri ve nispeten yenilikçi oyun ile bu kesinlikle zaman ayırmaya değer bir oyundur. Boş zamanlarınızı geçirmek için eğlenceli bir yol arıyorsanız kontrol edin

DOWNLOAD APK DOSYASI [UNLOCKED] V1.16.3

GOOGLE PLAY’DE İNDİR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir