PixelFlow 2.0.6 Apk- Mod for Android Full Download

PixelFlow Mod bir Video oynatıcılar ve Editörler Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 8.008 kişi oy kullandı.

genel bakış

Metin animasyonunda deneyiminiz yoksa, bu sizin için doğru yazılımdır. Çünkü Hareketli Metin şablonları ve Hareketli Arka Planlar ve çok daha fazlası var.

In PixelFlow sadece bu uygulama için profesyonel olarak oluşturulan pek çok özel Metin Animasyonlar ve arka planlar vardır ve ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz.

PixelFlow apk , animasyonlu bir arka planın yanı sıra karmaşık metin efekti animasyonları üretebilir. PixelFlow, metin efektlerini canlandırmak için 2B Animasyon ve Hareket grafik prensipleri olan Düz Tasarım metin animasyonu izler.

Bu uygulama aynı zamanda Dinamik arka planlar adı verilen benzersiz bir arka plan türüne sahiptir. Bu arka plan türleri, istediğiniz marka renk kombinasyonlarına göre değiştirilebilir. Tüm Dinamik arka planlar, 2d Metin animasyonu için mükemmel olan Arka arka planlardır.

Önemli

  • 25 + Aralarından seçim yapabileceğiniz animasyonlu metin şablonları
  • 15 + Dinamik arka planlar
  • 500 + Video arka planları
  • 100 + Önceden yapılmış Gradyan arka planlar
  • Özel Düz Renk arka planları

İndirme: PixelFlow Mod APK

PixelFlow’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Renk seçicide onaltılık kod girişi eklendi
  2. Android 10 desteği
  3. Bazı Kullanıcı Arayüzü Geliştirmeleri

PixelFlow APK hakkında özet

ad PixelFlow
Yayımcı kartik garasi
En son sürüm 2.0.6
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir