Pixel Combat 3.9.5 Apk +Full Reklamsız Mod indir

Pixel Combat: Zombies Strike Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 75.415 kişi oy kullandı.

genel bakış

Savunmayı bir zombi çetesi tarafından saklanan evin içinde tutuyorsun. Hayatta kalmak, bir zaman makinesi inşa etmek ve tüm insanları kurtarmak gerekir!

Oyun benzersiz özelliklere sahiptir. Bariyer kapıları, çok sayıda sır ve çok sayıda silah seçeneği, alışılmadık piksel zombilerle savaşmanıza izin verecektir. Bir zaman makinesinin hayatta kalması ve inşası için kendi üssünüzü alacaksınız. Senin görevin insanlığın kurtuluşu.

Çeşitli 3B konumlardan geçmek kolay bir test olmayacaktır. Başarılı olmak için havalı silahlar kullanın. Her seviyede gizli odalar aramayı unutmayın. Kolay bir iş olmayacak, ancak alınan ödüller sizi harika bir savaşçı yapacak!

Önemli

  • Kapalı alanlarda kübik birinci şahıs nişancı.
  • Piksel tarzında çok çeşitli 3D Konumlar.
  • Özel yeteneklere sahip birçok sıra dışı patronla hayatta kalma ve savaşma.
  • Büyük bir silah cephaneliği (bıçaklar, baltalar, tabancalar, tüfekler, av tüfeği, makineli tüfek, alev makinesi, minigun ve çok daha fazlası).
  • Hareket halindeyken oynayabileceğiniz cep sürümü.
  • Kraliyet savaşının atmosferini yaratan birçok 3D Efekt.
  • Silah ve mühimmat üret.
  • Black Ops Zombie Mode’un piksel sürümü.
  • Minecraft’ta olduğu gibi karakterler ve tasarım

Pixel Combat: Zombies Strike Apk APK

Pixel Combat: Zombies Strike’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir