Pinterest 8.14.0 Apk for Anroid Full

Pinterest Mod Sosyal Android uygulamasıdır. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 6.297.462 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yaratıcı fikirler mi arıyorsunuz? Bir sonraki büyük seyahat maceranızı planlıyor, ev tasarım konseptlerini arıyor, moda ve fitness ipuçlarını arıyor veya yeni tarifleri kontrol ediyor olun, Pinterest uygulamasında yaşam tarzı ilhamını keşfedin . İyi fikirler buradan başlıyor!

Yeni tariflerden yaratıcı ev tasarımı fikirlerine kadar hayatınızın her bir parçası için milyarlarca olasılığı keşfedin. Ekstra ev depolama alanı yaratın, yeni favori tarifinizi bulun veya Pinterest’te dövme ilham alın.

Büyük gününüz için düğün ipuçlarını, güzellik ilhamını ve tasarım konseptlerini keşfedin. Binlerce önerilen veya trend görüntüyü keşfedin, seyahat ilham alın veya bir sonraki akşam yemeğiniz için yeni tarifler ve yaratıcı yemek fikirleri okuyun. Fitness ipuçları, denemek için ilginç DIY projeleri ve harika moda, stil ve güzellik ipuçları tonlarıyla Pinterest, yaşam tarzınızın ilhamını tek bir yerde tutar.

Önemli

  • Ev tasarımı, mimari ve DIY
  • Yaratıcı düğün ipuçları
  • Seyahat, fitness ve güzellik
  • Moda ve stil ilhamı
  • Yemek, yeni tarifler ve yemek pişirme

İndirme: Pinterest Mod APK

Pinterest’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Pinterest hakkında özet APK

ad pinterest
Yayımcı pinterest
En son sürüm 8.14.0
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir