PicsArt Photo Editor 14.6.2 Unlocked Apk +Full Mod for Android

PicsArt Photo Editor Mod bir Fotoğraf Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,3 puan aldı, toplam 9,384,038 kişi oy kullandı.

genel bakış

600 milyon + güçlü yükler, PicsArt uygulaması mobil cihazlarda # 1 fotoğraf editörü ve resim kolaj oluşturucudur . PicsArt’ı indirin ve araçlarımız, efektlerimiz, kolaj yapıcımız, kamera, video düzenleyici, ücretsiz clipart kütüphanesi, 5 milyon + kullanıcı tarafından oluşturulmuş çıkartmalar, çizim araçlarımız ve yüz takas ve güzelleştirme aracı ile yüz düzenleyicimizin tadını çıkarın. PicsArt, harika resimler yapmak ve düzenlemek için ücretsiz resimleri harika kolajlara ve memlere dönüştürerek eğlenmekle ilgilidir.

Önemli

  • PicsArt’ın kolaj oluşturucusu 100’lü ücretsiz şablon sunar ve PicsArt topluluğu her gün arka plan olarak kullanılabilecek 1000 yeni resim yükler. PicsArt, ızgara stili resim kolajları, şablonlu kolajlar ve serbest düzenleme kolajları oluşturmanıza olanak tanır.
  • PicsArt 1000’lerin şaşırtıcı özellikleriyle kesmeler, kırpma, esneme, klonlama, metin ekleme ve eğrileri ayarlama araçları içerir. Ayrıca sanatsal fotoğraf filtreleri (HDR dahil), çerçeveler, arka planlar, kenarlıklar, belirtme çizgileri ve daha fazlası içeren tam bir kütüphaneye sahiptir. Tüm araçlarda, fotoğrafınızın yalnızca bir bölümüne ince ayar yapmak ve seçici olarak uygulamak için bir fırça modu bulunur. PicsArt, resimlerinize metin eklemek ve mem oluşturmak için 100’lü yazı tipi sunar. PicsArt ayrıca hızla gelişen yapay zeka destekli efektler sağlar. PicsArt, ayarlanabilir şeffaflığa sahip katmanları kullanarak çift pozlama yapmanıza olanak tanır.
  • PicsArt Draw, özelleştirilebilir fırçalar, katmanlar ve profesyonel çizim araçları içerir. Ek olarak, PicsArt Kamera canlı efektlerle fotoğraf çekmenizi sağlar; yeni go-to sticker yapımcınız.
  • Mobil cihazlarda resim remikslemesi * icat ettik! Bu, PicsArt’ta düzenlenmesi ücretsiz olan herhangi bir resmi çekebileceğiniz, düzenleyerek kendi kişisel dokunuşunuzu ekleyebileceğiniz ve daha sonra PicsArt topluluğuyla paylaşabileceğiniz anlamına gelir.
  • PicsArt’ın Remix Sohbeti arkadaşlarınızla düzenleme yapmak ve 1: 1 veya grup olarak harika resimler yapmak için yepyeni bir yoldur!

İndirme: PicsArt Photo Editor Apk APK

PicsArt Photo Editor’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. BRL2 – Brilliance ailesindeki ikinci filtre. Bu filtreyi FLTR kategorisinde bulabilirsiniz.

PicsArt Photo Editor hakkında özet APK

ad PicsArt Photo Editor Mod
Yayımcı PicsArt
En son sürüm 14.6.2
Platformlar Android 4.1
paket com.picsart.studio
İndirme: Orijinal PicsArt Photo Editor APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir